۱۴ نفر از اراذل و اوباش تبریز دستگیر شدند
۱۴ نفر از اراذل و اوباش تبریز دستگیر شدند
رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان‌شرقی از دستگیری ۱۴ نفر از اراذل و اوباش در تبریز خبر داد .

به گزارش شمس، سرهنگ «محمدحسن پاشا» در یک گفت و گوی خبری اظهار داشت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر حضور تعدادی افراد لاابالی و اوباش در برخی از محلات تبریز که به عربده کشی، قمه کشی و ایجاد فضای ناامن، دزدی، شرب خمر علنی پرداخته و به مردم حمله می کردند، دستگیری این افراد به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی و هماهنگی با مقام قضائی محل اختفای این افراد، شناسایی و با شگردهای خاص پلیسی و با پشتیبانی عملیات ماموران انتظامی و یگان امداد همزمان در چند عملیات ضربتی پلیسی دستگیر شدند.

وی تشریح کرد: در بازرسی از محل اختفای متهمان دستگیر شده، ۲ قبضه سلاح کمری، ۶۰ تیر جنگی و تعداد ۱۷ قبضه انواع سلاح سرد از قبیل خنجر، قمه و اقلام ممنوعه کشف شد.

سرهنگ «پاشا» با بیان اینکه متهمان دستگیر شده با قرار مناسب راهی زندان شدند، تاکید کرد: پلیس در خصوص امنیت و آرامش افراد جامعه با کسی تعارف و مماشات نداشته و با مخلان نظم و امنیت جامعه برخورد قانونی و سخت خواهد کرد.

رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه امنیت خط قرمز پلیس است، از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه شرارت و ناامنی در اسرع وقت مراتب را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/