یکی از عوامل اصلی اغتشاشات تبریز دستگیر شد/ اجازه هرج و مرج نمی‌دهیم
یکی از عوامل اصلی اغتشاشات تبریز دستگیر شد/ اجازه هرج و مرج نمی‌دهیم
فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی، از دستگیری یکی از عوامل اصلی تخریب اموال دولتی و عمومی در اغتشاشات اخیر شهر تبریز خبر داد.

به گزارش شمس، سردار حسین عبدی در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: پس از اغتشاشات هفته گذشته در نقاط مختلف شهر تبریز، شناسایی و دستگیری عاملان و آشوبگران این حوادث در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی با اشراف اطلاعاتی و استفاده از شیوه‌های پلیسی، فردی را که در تخریب اموال دولتی و ساختمان برخی ادارات نقش عمده‌ای داشت، شناسایی کردند.

رئیس پلیس استان  آذربایجان شرقی تصریح کرد: این فرد در اغتشاشات میدان شهید فهمیده و شهرک باغمیشه از تخریب‌کنندگان اصلی بود و افراد را به تخریب اموال عمومی تحریک می‌کرد که بلافاصله از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شد.

عبدی با بیان اینکه این فرد در جریان اغتشاشات اخیر خسارت‌های زیادی به اماکن عمومی وارد آورده، افزود: بازجویی از فرد دستگیرشده به منظور کشف جزئیات بیشتر همچنان ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه حساب افرادی که به دنبال ایجاد اغتشاش و ناامنی هستند با عموم مردم جداست، گفت: نیروی انتظامی قاطعانه در برابر افرادی که به دنبال اغتشاش و ناامنی در سطح جامعه باشند ایستاده و اجازه نخواهد داد این عده معدود باعث بی نظمی و هرج و مرج شوند.

انتهای پیام/