کودکان نخبه را به من دهید!
کودکان نخبه را به من دهید!

علی پولاد خواهان تربیت و آموزش کودکان نخبه توسط مجموعه‌ی وابسته به خود شده است.

به گزارش خبرنگار شمس، «علی‌ پولاد» سرمایه‌دار تبریزی چندی‌ پیش در برنامه‌ی شورای شهر جهت تجلیل از فعالیت‌های فرهنگی‌اش تاکید کرد حاضر است از نخبگان آذربایجان با همکاری آموزش و پرورش حمایت مالی کند تا کودکان از همان سنین ابتدایی فرصت رشد و پیشرفت را پیدا کنند.

ابتدا به نظر می‌رسید اظهارات پولاد رویکرد شعاری دارد اما اقدامات اخیر او که با حواشی همراه شد نشان داد مالک مجموعه‌ی لاله‌پارک و هتل کایا بر عزم خود مصصم است.

اخبار منتشر شده نشان می‌دهد معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پروش همراه با جعفر پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش استان در هتل کایا خدمت علی پولاد رسیده‌اند و سرمایه‌دار تبریزی خواهان معرفی کودکان نخبه و واگذاری تعلیم و تربیت‌شان به موسسه‌ی منتسب به خود شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی در تشریح جزئیات این جلسه می‌گوید: “آقای پولاد در خواست حمایت از نخبگان دانش‌آموز و تربیت آن‌ها توسط مجموعه‌های وابسته به ایشان را درخواست نمود. معاون وزیر درباره بخش‌هایی از این طرح استقبال کرد و با بخش‌های تربیتی مخالفت. دلیل این مخالفت را، غیرقانونی بودن سپردن محتوای تربیتی به مجموعه‌های غیر دولتی بود. ما در آن جلسه گفتیم که اگر آقای پولاد قصد حمایت‌های مالی از دانش‌آموزان همچون کمک هزینه برخی مدارس یا تهیه تبلت و گوشی را دارند، آماده‌ایم که با ایشان همکاری کنیم در غیر این صورت همکاری بین آموزش و پرورش با آقای پولاد امکان پذیر نخواهد بود.”

انتهای پیام/