کلاس‌ها حضوری‌اند، دانشجویان اندکی می‌آیند/ نیمی از دانشجویان بدهی شهریه دارند
کلاس‌ها حضوری‌اند، دانشجویان اندکی می‌آیند/ نیمی از دانشجویان بدهی شهریه دارند

عزیز جوانپور گفت: کلاس‌های تا حداکثر ظرفیت 30 نفر باید بصورت حضوری تشکیل شوند، اما دانشجوهای اندکی به دانشگاه می‌آیند.

«عزیز جوانپور» در گفت‌وگو با خبرنگار شمس با اشاره به دستورالعمل نحوه برگزاری کلاس‌های حضوری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: تمامی دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی بصورت حضوری تشکیل می‌شوند.

وی با بیان اینکه از اول آذر سال جاری کلاس‌های تا حداکثر ظرفیت ۳۰ نفر باید بصورت حضوری تشکیل شوند، افزود: کلاس‌های حضوری کاملا برقرار هستند ولی تعداد کمی از دانشجویان بر سر کلاس حاضر می‌شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در پاسخ به این سوال که خوابگاه های دانشگاه فعال هستند یا خیر، خاطرنشان کرد: در تبریز سه واحد خوابگاهی فعال داریم و هر دانشجویی که واجد شرایط برای سکونت در خوابگاه باشد، می‌تواند از امکانات خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز استفاده کند.

وی در خصوص واکسیناسیون استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز علیه کرونا گفت: تمامی استادان و کارکنان این واحد یک نوبت واکسن و بالای ۹۰ درصد نیز دو نوبت واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.

جوانپور در خصوص فیلم منتشر شده در صفحات مجازی تحت عنوان برش زمین چمن دانشگاه و انتقال به رفسنجان بیان داشت: زمین چمن ما ۲۰ سال کار کرده بود و مشکلاتی از جمله ناهمواری سطح، نبود پوشش چمنی استاندارد و هدر رفت زیاد آب داشت.

وی با بیان این‌که ماهانه بالای ۲۰۰ میلیون تومان هزینه آب پرداخت می‌کردیم، یادآور شد: طبق قرارداد مقرر شد پیمانکار فرایند خارج کردن چمن‌های فعلی و کاشت چمن‌های جدید را انجام دهد و سیستم آبیاری مکانیزه نیز برقرار کند، این کار برای دانشگاه برد – برد بود و از این پس تا ۸۰ درصد در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در پایان نیم نگاهی نیز به موضوع شهریه‌ها داشت و افزود: در حال حاضر حدود نیمی از دانشجویان بدهی شهریه دارند.

انتهای پیام /