کشور با وجود مشکلات رو به رشد است/ گسترش روابط اقتصادی با روسیه برای خنثی سازی تحریم هاست
کشور با وجود مشکلات رو به رشد است/ گسترش روابط اقتصادی با روسیه برای خنثی سازی تحریم هاست
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: گسترش روابط اقتصادی و پولی و بانکی ایران و روسیه یکی از اقدامات مهم برای خنثی‌سازی تحریم‌های اقتصادی و بانکی است.

به گزارش شمس، سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی روز جمعه در نخستین سالگرد درگذشت «غلامحسین شیری علی‌آباد» نماینده اسبق مردم هشترود و چاراویماق در مجلس بیان کرد: ایران به برکت همین روحیه انقلابی‌گری به یک کشور مقتدر در برابر ابرقدرت‌های جهان تبدیل شده و اگر در منطقه اقدامی صورت گیرد، تصمیم‌گیر اصلی ایران است.

وی به برخی مشکلات اقتصادی هم اشاره و بیان کرد: کشور با وجود مشکلات رو به رشد است و بسیاری از نیازهای اساسی مردم در مناطق مختلف حل شده و برخی دیگر هم در حال حل شدن است.

میرتاج‌الدینی بیان کرد: در دولت آیت‌الله رئیسی پیشرفت‌های خوبی در حوزه گسترش روابط با همسایگان صورت گرفته و شاهد گسترش روابط با کشورهای بلوک شرق مانند چین و روسیه هستیم.

نائب رئیس کمیسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: گسترش روابط اقتصادی و پولی و بانکی ایران و روسیه یکی از اقدامات مهم برای خنثی‌سازی تحریم‌های اقتصادی و بانکی است.

به گزارش ایرنا مرحوم «غلامحسین شیری علی‌آباد» به مدت چهار سال نمایندگی مردم هشترود و چاراویماق را در دوره نهم مجلس شورای اسلامی بر عهده داشت.

از مسئولیت های آن مرحوم می‌توان به شهرداری هشترود، ریاست نهضت سواد آموزی این شهرستان و ریاست آموزش و پرورش ملکان اشاره کرد.

وی سال گذشته به علت بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت.

انتهای پیام/