کار دشوار مس برای دفاع از قهرمانی خود و ایران
کار دشوار مس برای دفاع از قهرمانی خود و ایران
مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا از امروز به میزبانی تایلند برگزار می‌شود و مس سونگون نماینده فوتسال کشورمان برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در این پیکارها به میدان می‌رود.

به گزارش شمس، تیم مس سونگون ورزقان که در لیگ فصل ۹۷ با پیروزی مقابل گیتی پسند اصفهان در دو دیدار رفت و برگشت در پلی آف لیگ برتر فوتسال توانست عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کند برای دومین سال پیاپی نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیاست. این تیم گرچه در لیگ برتر عملکرد چندان خوبی نداشته اما عمده برنامه ریزی خود را معطوف به این مسابقات کرده تا بتواند برای دومین سال پیاپی به قهرمانی رسیده و تنها تیم ایرانی باشد که دو بار به این عنوان می‌رسد.

مسی ها در گروه چهارم این رقابت‌ها با تیم‌های ناگویا ژاپن، الظفره امارات و کاظمه کویت هم‌گروه هستند و به نظر می‌رسد نارنجی‌پوشان ایرانی کار آسانی برای صعود نداشته باشند. هدایت تیم مس بر عهده اسماعیل تقی‌پور است و این تیم با برخورداری از بازیکنانی چون مهدی جاوید، علیرضا صمیمی، محمد شجری، ابوالقاسم عروجی، علیرضا وفایی، فرهاد فخیم، مرتضی عزتی، علیرضا عسگری و …  و بهره بردن از یک بازیکن ایتالیایی به نام بوکائو امیدوار به کسب نتایج خوب در این دوره از مسابقات است.

مس سونگون در نخستین بازی خود در این مسابقات از ساعت ۱۹:۳۰ پنجشنبه ۱۷ مرداد به مصاف کاظمه کویت می‌رود تا با برداشتن محکم گام اول برای مدعیان این دوره خط و نشان بکشد.