شمس قرار منع تعقیب گرفت/ عدم وصف مجرمانه در مطالب کشت و صنعت مغان
شمس قرار منع تعقیب گرفت/ عدم وصف مجرمانه در مطالب کشت و صنعت مغان
به دنبال شکایت خریدار کشت و صنعت مغان از شمس به دلیل شفاف‌سازی این رسانه از تخلفات صورت گرفته در امر واگذاری، بازپرس با مشاهده مستندات برای شمس قرار منع تعقیب صادر کرد.

به گزارش شمس، به دنبال مطالب منتشر شده در این رسانه با محوریت مفت‌فروشی کشت و صنعت مغان و شفاف‌سازی در خصوص نحوه واگذاری و تخلفات صورت گرفته، یونس ژائله خریدار این مجموعه از مجتمع رسانه‌ای شمس به اتهام توهین، نشر اکاذیب و افترا شکایت کرد.

بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب پارس آباد با رسیدی به پرونده و مشاهده مستندات برای مجتمع رسانه‌ای شمس قرار منع تعقیب صادر و رای به تبرئه‌ی این رسانه داد.

یونس ژائله پیش‌تر نیز از مجتمع رسانه‌ای شمس به دلیل افشاگری از توقیف برنج‌های تحت مالکیت او در انبار مراغه به ظن احتکار شکایت کرده است که پرونده آن همچنان مفتوح است و نتیجه بعد از برگزاری دادگاه به اطلاع مخاطبان خواهد رسید.

در پرونده‌ی احتکار برنج شمس طی مطلبی از توقیف برنج‌های رئیس اتاق بازرگانی تبریز به اتهام احتکار خبر داده بود اما ژائله طی مصاحبه‌ای مدعی شد برنج‌ها را قانونی انبار کرده است و نهایتاً دادگاه‌های بدوی و تجدیدنظر با صدور رأی، احتکار این برنج‌ها را تایید کردند.

انتهای پیام/