پیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شد
پیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شد
پیکر شهید مدافع امنیت میهن اسلامی "حسین اوجاقی" روز شنبه با حضور گسترده و پرشور مردم عزادار، ولایی و انقلابی تبریز تشییع شد.

به گزارش شمس، مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام پس از تشریفات خاص نظامی، با سر دادن شعارهایی علیه فتنه گران و آشوب گران از محل میدان شهدا تا میدان ساعت تبریز بر دوش مردم تشییع و پس از اقامه نماز، به گلزار شهدای وادی رحمت انتقال یافت تا آیین خاک سپاری برگزار شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا در این مراسم با تاکید بر اینکه مقامات قضائی باید به عنوان مدعی العموم وارد میدان شده و عامل یا عاملان به شهادت رسیدن شهید اوجاقی را به سزای اعمال ننگین خود برسانند، از آشوب گران و معترضین روزهای اخیر به عنوان خود باخته های بی هویت یاد کرد که بازیچه دست استکبار و عوامل صهیونیست ها شده اند.

حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی، آتش زدن قرآن، مساجد، حسینیه ها و امامزاده ها و نیز چادر برداشتن از سر زنان مومنه را از اعمال ننگین آشوب گران دانست و با بیان اینکه این عده قلیل، بسیجیان را در کف خیابان ها می زنند و تصاویر سردار شهید سلیمانی را به آتش می کشند، اظهار داشت: مطالبه اصلی و مهم مردم ولایی ایران اسلامی، آذربایجان و تبریز از مقام های مسئول این است که به میدان بیایند و با این حرکت های خائنانه برخورد قاطع و مناسب داشته باشند.

وی افزود: در حال حاضر دشمن جنگ ترکیبی و شناختی علیه جمهوری اسلامی آغاز کرده است و بر این اساس تلاش دارد تا باورهای درونی، دینی و انقلابی مردم را از بین برده و با تطهیر خاندان کثیف پهلوی، اقدام به تغییر دستاوردهای انقلاب و از بین بردن امیدهای مردم می کند.

وی با اشاره به اینکه طی ۴۳ سال اخیر نطام اسلامی با انواع دسیسه ها و توطئه ها روبرو بوده است، یادآور شد: مبادا امت حزب الله با این ترفندها و توطئه ها به هراس افتد و البته شهادت این جوان بسیجی نشان می دهد که امت مثل همیشه بیدار بوده و هرگز از آرمان های خود دست نخواهد کشید.

حسین اوجاقی در اغتشاشات اخیر تبریز به شهادت رسید.

انتهای پیام /