پیشنهاد جالب تبریزی‌ها به مدافع استقلال
پیشنهاد جالب تبریزی‌ها به مدافع استقلال
مدافع سابق تیم فوتبال استقلال در حالی از تبریز دست خالی برگشت که در یک قدمی توافق نهایی با تراکتور قرار داشت اما یک پیشنهاد عجیب او را از عقد قرارداد منصرف کرد.

به گزارش شمس، شاهین طاهرخانی مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال که چند روز پیش قراردادش را با این تیم فسخ کرد، با چند تیم لیگ برتری از جمله تراکتور مذاکراتی داشت که مذاکره وی با سرخ پوشان تبریز تا حدود زیادی جدی شد و حتی این بازیکن تا یک قدمی توافق نهایی با این تیم پیش رفت.

در حالی که حتی عدد و رقم این توافق نیز مشخص شده بود، مشورتی خارج از باشگاه، طاهرخانی را از تراکتور دور و حضورش در این تیم را منتفی کرد.

ماجرای منتفی شدن حضور این بازیکن در تبریز از آنجا جدی شد که یکی از نزدیکان باشگاه تراکتور به طاهرخانی پیشنهاد می‌کند با یک مدیر برنامه دیگر پای میز مذاکره بنشیند تا زمینه حضورش در این تیم فراهم شود اما بازیکن فصل گذشته استقلال این پیشنهاد را نمی‌پذیرد.

خبرنگاران در این خصوص کسب اطلاع کرد که یکی از مسئولان باشگاه استقلال بعد از اطلاع از توافق طاهرخانی با تراکتور، به تبریزی‌ها در خصوص مبلغ قرارداد او مشورتی می‌دهد که این مشورت مدیران تراکتور را در رقم توافق شده دچار تردید می‌کند.

این دو اتفاق دست به دست هم دادند تا حضور این مدافع در تبریز منتفی شود.

طاهرخانی در حال حاضر مورد توجه چند تیم از جمله سپاهان، گل گهر و پرسپولیس قرار دارد و ناچار است تا پیش از اتمام دوره نقل و انتقالات پیش فصل تیم جدید خود را انتخاب نماید.

  • منبع خبر : مهر