پیروی از دشمنان، تلاش بیهوده برای شکست نظام است
پیروی از دشمنان، تلاش بیهوده برای شکست نظام است
فرمانده سپاه عاشورا با مذموم دانستن همراهی عده ای در داخل با معاندان خارج نشین، گفـت: پیروی از دشمنان، تلاش و تقلای بیهوده و بی اثر برای شکست و به زانو درآوردن نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش شمس، سردار اصغر عباسقلی‌زاده روز شنبه در اجتماع بسیجیان تبریز، امنیت، اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی را مدیون راهبری های داهیانه و شجاعانه مقام ولایت دانست و افزود: اگر ولایت بالای سر این ملت باشد و اطاعت محض از ولایت در تمامی زمینه ها وجود داشته باشد، هیچ کس نمی تواند مشکلی برای انقلاب اسلامی ایجاد کند.

وی اظهار داشت: اگر امروز شاهد اغتشاشات عده ای فریب خورده در شهرهای مختلف هستیم، همه ناشی از فتنه دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران است که البته این اقدامات دشمنان با بیداری و بصیرت آحاد مردم و نیز حضور به موقع بسیج خنثی خواهد شد.

عباسقلی زاده با بیان اینکه امام راحل (ره) برای ایجاد ایران قوی و زمینه سازی برای ظهور امام عصر بسیج را تشکیل داد، یادآور شد: پیشرفت در تمامی عرصه‌ها همچون علم و فناوری، صنایع دفاعی، نانوفناوری، عمران و آبادانی و توسعه بهداشتی و درمانی را مدیون حضور بسیجیان و اندیشه های بسیجی و جهادی هستیم.

وی ادامه داد: امروز باید بسیجیان افتخار کنند که خداوند برایشان پرچمداری اسلام و پیروی از آزادی خواهی را عنایت فرموده و مایه بسی مباهات است که در راستای مبارزه با استکبار و دفاع از مظلومین در تمامی دنیا تلاش می کنیم و این افتخار را مدیون هدایت های پیامبرگونه امامین انقلاب و بسیجیان عزیز هستیم.

عباسقلی زاده یادآور شد: اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی به برکت حضور بسیجیان در قالب اقشار مختلف از جمله جوانان مومن و متدین است و ما در تمامی عرصه ها پیشرفت خود را مدیون بسیجیان هستیم؛ عزیزانی که امروز در راستای صیانت و دفاع از اسلام و حریم اهل بیت عصمت و طهارت پیشگام هستند.

وی ضمن گرامیداشت هفته بسیج و پیروزی تیم ملی ایران در جام جهانی فوتبال مقابل ولز، گفت: بسیج مایه خیر و برکت، امنیت، اقتدار، افتخار و یاس و ناامیدی تمامی دشمنان و مستکبران و مخالفین نظام و مایه امید و سرور و خوشحالی و موفقیت و پیروزی برای تمامی آزادی خواهان جهان به ویژه ایرانیان است.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اینکه فضای کنونی کشور را دشمنانی آلوده کرده اند که در فضای مجازی بسیار قوی هستند، افزود: در این عرصه ابزار، امکانات، تجهیزات، فعالین قوی و منایع مالی هنگفت برای تولید صدها هزار محتوا علیه انقلاب اسلامی، آرمان ها، قرآن و اسلام فعال هستند و این یک واقعیت انکارناپذیر است.

عباسقلی زاده افزود: در فضای واقعی یعنی واقعیت های انقلاب اسلامی، ما قوی تر هستیم و امروز اگر مواردی می بینم که شایسته رفتارهای انقلاب اسلامی و اسلام نیست بسیار محدود است اما تبلیغات رسانه ای غرب این نقاط ضعف را وسیع تر نشان می دهد و ذهنیت ها را مشوش می کند.

وی گفت: اگر به بسیج افتخار می کنیم دلیلش این است که ماموریت پیاده سازی احکام اسلامی بر عهده بسیجیان است که حضرت امام و مقام رهبری نیز بر این موضوع تاکید کرده اند، اما گاه ما متوجه جایگاهی که در آن قرار گرفته ایم، نیستیم.

اجتماع بسیجیان تبریز همزمان با سراسر کشور به مناسبت روز بسیج مستضعفان برگزار شد که با سخنرانی فرمانده معظم کل قوا از طریق ارتباط مستقیم و به صورت مجازی همراه بود .

شرکت کنندگان در تجمع حضور حماسی بسیج با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر ضد ولایت فقیه انزجار خود را از توطئه دشمنان اسلام در جنگ ترکیبی علیه ایران اعلام و با آرمانهای انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

انتهای پیام /