پلیس بصیرت نداشته باشد به دشمن کمک می‌کند
پلیس بصیرت نداشته باشد به دشمن کمک می‌کند
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام‌جمعه تبریز گفت: اگر نیروی انتظامی در مقابل تهدیدهای ضدانقلاب بصیرت کافی نداشته باشد، به دشمن کمک خواهد کرد.

به گزارش شمس، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز شنبه در نهمین دوره بصیرت غیرمتمرکز استانی نیروی انتظامی آذربایجانشرقی، افزود: ماموران نیروی انتظامی در مواجهه با انواع تهدیدات باید بصیرت کافی داشته باشند تا در روزهای بحرانی ناخواسته به دشمن کمک نکنند که به کمک خدا در جریان حوادث روزهای اخیر به بهانه گرانی بنزین، پلیس با سربلندی تمام از آن عبور کرد.

وی اظهار داشت: بصیرت نیروهای نظامی موجب شد در برابر اعتراض های مسالمت آمیز و ابراز نگرانی اقشار مختلف مردم در این خصوص با سعه صدر و متانت رفتار کند و البته با اغتشاشگران و اشرار که قصد برهم زدن آسایش مردم را داشتند، با اقتدار تمام برخورد کند.

آل هاشم وجود دوره های بصیرت افزایی برای تلاش گران حوزه امنیت و انتظامی را مهم برشمرد و ادامه داد: در اثر همین دوره ها و تلاش های مربیان فعال، برنامه های دشمنان نظام برای نفوذ در میان ماموران نیروی انتظامی ناکام مانده است.

وی اضافه کرد: نیروهای مسلح کشور و به خصوص نیروی انتظامی با افزایش برگزاری دوره های بصیرت افزایی و دوره ها و آموزش های فرهنگی آمادگی و بصیرت لازم را برای روزهای بحرانی کسب کرده اند که این روند باید همچنان تدام یافته و تقویت شود.

آل هاشم ضمن حمایت از توصیه های ماقم رهبری، عقلانیت، بصیرت، راهبری، مدیریت و انصاف انقلابی را از آموزه های شاخص مواضع حکیمانه رهبری در مورد قانون اصلاح الگوی مصرف سوخت بیان کرد.

وی گفت: در حاضر وحدت و انسجام درونی مهمترین مولفه و نیاز کشور است که همه باید برای رسیدن به آن تلاش کنند تا دشمنان همچون ۴۰ سال گذشته در رسیدن به اهداف شوم و پلید خود ناکام شوند.