واکنش مدیرعامل باشگاه تراکتور به استفاده بازیکنان این تیم از برندهای مختلف
واکنش مدیرعامل باشگاه تراکتور به استفاده بازیکنان این تیم از برندهای مختلف
مدیرعامل باشگاه تراکتور به شائبه‌های موجود درباره استفاده بازیکنان این تیم از لباس‎های مختلف واکنش نشان داد.
به گزارش شمس، برخی رسانه‌ها با استناد به تصاویر منتشر شده از تمرینات تیم تراکتور شائبه‌هایی را نسبت به وضعیت البسته اعضای این تیم مطرح کرده‌اند.
تصاویر منتشر شده از تمرین تراکتور نشان می‌دهد که بازیکنان این تیم در تمرینات لباس‌های دو شرکت ایرانی را به تن دارند. این در حالی است که باشگاه تراکتور امسال با شرکت معروف «آدیداس» قراردادی را برای تامین البسه خود منعقد کرده است.
در این راستا غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتور توضیحاتی را راجع‌ به استفاده بازیکنان تیمش از لباس برندهای مختلف در تمرین ارائه کرد.
غلامرضا صادقیان اظهار داشت: این لباس‌هایی که در تمرینات مورد استفاده اعضای تیم قرار می‌گیرد متعلق به سال گذشته است که از آن زمان در انبار باشگاه باقی مانده و ما که نمی‌توانیم اجناس موجود در انبارمان را دور بیندازیم مگر شما در خانه خودتان چنین کاری انجام می‌دهید؟ به همین خاطر ما هم از لباس‌های موجود در انبار باشگاه در تمرینات و تیم‌های پایه استفاده می‌کنیم.
وی افزود: ما با شرکت «آدیداس» برای تامین البسته تراکتور قرارداد داریم اما قرارداد هر باشگاهی با هر شرکتی برای تامین البسه و یا بحث اسپانسرینگ متعلق به بازی‌های رسمی است. ما هم هر وقت در بازی‌های رسمی از لباسی به غیر از لباس‌های آدیداس استفاده کردیم آن وقت می‌توانید به باشگاه تراکتور ایراد بگیرید.
مدیرعامل باشگاه تراکتور در واکنش به شایعات موجود بر استفاده این باشگاه از البسه موجود در انبار فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی از برند «آل‌اشپورت» استفاده می‌کند. اگر فدراسیون فوتبال لباس «آدیداس» دارد آنها را به تیم ملی می‌دهد نه به تراکتور. ما در بازی‌های رسمی از لباس‌های آدیداس استفاده می‌کنیم و لباس‌های موجود در انبار را هم در تمرینات و تیم‌های پایه به‌کار می‌گیریم.
  • منبع خبر : تسنیم