هوشیار: تشکیل صندوق ذخیره سرمایه‌گذاری شهرداری سرعت یابد
هوشیار: تشکیل صندوق ذخیره سرمایه‌گذاری شهرداری سرعت یابد
شهردار تبریز بر تسریع در راه‌اندازی صندوق ذخیره سرمایه‌گذاری تأکید کرد و گفت: این صندوق باید تا پایان سال جاری تشکیل شود.

به گزارش شمس، یعقوب هوشیار عصر امروز در جلسه هیئت عالی سرمایه‌گذاری شهرداری تبریز اظهار داشت: مقرر شده است سه درصد از درآمدهای شهرداری به حساب صندوق ذخیره سرمایه‌گذاری واریز شود و از این سه درصد نیز یک درصد به خرید سهام برای پرسنل اختصاص یابد.

وی افزود: با این اقدام، پرسنل شهرداری تبریز سهامدار صنایع بزرگ و کارخانجات استان خواهند بود.

شهردار تبریز در رابطه با وضعیت قراردادهای سرمایه‌گذاری در مناطق اعلام کرد: برخی از قراردادهای سرمایه‌گذاری  در شهرداری به صورت B.O.T بوده و به همین دلیل مناطق رغبتی در این حوزه ندارند ولی اگر سازمان سرمایه‌گذاری در این حوزه ورود کند، نتایج بهتری خواهیم گرفت.

وی افزود:  جلسات هیئت عالی سرمایه‌گذاری شهرداری تبریز باید هر هفته برگزار شود و در طول هفته چند پرونده سرمایه‌گذاری کارشناسی شده و  در این جلسه تعیین تکلیف شود.

هوشیار با اشاره به وضعیت مجتمع جواهر خاطرنشان کرد: باید به نسبت سهم خودمان در هیئت امنا و هیئت مدیره مجتمع تجاری جواهر نفر داشته باشیم و در تصمیمات آنجا دخیل باشیم.

وی یادآور شد: بدون توجه به نوع فعالیت اصناف در مجتمع تجاری جواهر،  باید ۱۰ درصد آن به حوزه کتاب و کتابخوانی اختصاص داده شود که  بازخورد اجتماعی مطلوبی خواهیم داشت.

انتهای پیام /