هواداران ما به روزهای خوب و بد فوتبال واقف هستند
هواداران ما به روزهای خوب و بد فوتبال واقف هستند
مالک باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور گفت: هواداران فهیم و آگاه ما به روزهای خوب و بد فوتبال واقف هستند و همین امر شان و منزلت آنها را در مواقع باخت بیش از پیش نشان می‌دهد.

به گزارش شمس، محمدرضا زنوزی زنوزی با انتشار مطلبی در فضای مجازی با اشاره به اینکه تلخی شکست بازی مقابل استقلال با طعم شیرین فرهنگ و شعور هواداران از میان رفت، از بزرگ منشی و فرهنگ بالای هواداران در بازی شب گذشته قدردانی کرد.

وی اظهار کرده است: آنجا که هوادار خشمگین از اشتباهات و دلخور از نتیجه به پا خواسته و از ته دل تیم محبوب خود را تشویق می‌کند، صحنه های بی بدیل خلق می شود و من دست تک به تک هوادارانی که با عشق هوای تیم خود را دارند می بوسم و این روز به یاد ماندنی را از خاطر نمی برم.

زنوزی اضافه کرده است: به قول عزیزان هوادار، “عیبی یوخ” تراکتوری ها همواره فرهنگ غالب خود را به فوتبال کشور نشان داده است و این بازی که حساسیت فراوانی نیز داشت از فرهنگ سازی غافل نشدند و باز شعار عیبی یوخ سر دادند.

وی خاطرنشان کرده است: برنده بازی عاشقانی بودند که از ساعت ها پیش از آغاز مسابقه خود را به استادیومی رسانده بودند که میعادگاه دیدار با عشق شان یعنی تراکتور است و بی توجه به حواشی مطرح شده، فقط تیم خود را تشویق کردند.

وی ادامه می دهد: فوتبال روزهای خوب و بد زیادی دارد که یار دوازدهم تراکتور به خوبی به آن واقف است، اما مجموعه فنی باشگاه نیز باید همت بیشتری به خرج دهد تا بار دیگر روی نوار پیروزی حرکت به سوی هدف را ادامه دهیم.

تیم تراکتور در حساس ترین بازی هفته نهم لیگ برتر با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل رقیب دیرینه خود استقلال تن به شکست خانگی داد اما هواداران این تیم تبریزی در پایان بازی به مدت نیم ساعت تیم خود را تشویق کردند.