هواداران در مورد سرمربی آینده تیم مطمئن باشند
هواداران در مورد سرمربی آینده تیم مطمئن باشند
سرپرست باشگاه فرهنگی - ورزشی تراکتور تبریز با تاکید بر اینکه فردی باید به عنوان سرمربی انتخاب شود که بتواند با فرهنگ ما ارتباط برقرار و به راحتی اینجا زندگی کند، گفت: هواداران مطمئن باشند که تصمیم خوبی در خصوص سرمربی آینده تیم گرفته می‌شود.

به گزارش شمس، میرمعصوم سهرابی اظهار کرد: هیأت مدیره تراکتور پس از جمع بندی‌های لازم در تعطیلات نیم فصل، تصمیمات مناسب برای رسیدن تیم به ثبات را اتخاذ خواهند کرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم، افزود: باتوجه به فشردگی مسابقات، تمرکز اصلی کادر مدیریتی و کادر فنی برای کسب حداکثر امتیازات از بازی‌های آتی است.

سهرابی با بیان اینکه مطرح شدن نام مربیان خارجی تنها گمانه‌زنی است افزود: جلسه هم اندیشی خوبی با حضور پیشکسوتان باشگاه برگزار شده و کمیته فنی نیز طی این هفته معرفی می‌شود تا تصمیم گیری‌ها به صورت کارشناسی و با ارزیابی وضعیت فعلی باشد.

وی خاطرنشان کرد: فردی باید به عنوان سرمربی انتخاب شود که بتواند با فرهنگ ما ارتباط برقرار و به راحتی اینجا زندگی کند. هواداران مطمئن باشند که تصمیم خوبی در خصوص سرمربی آینده تیم گرفته می‌شود.

سهرابی در خصوص ناراحتی مالک باشگاه از شرایط اخیر تراکتور، اظهار کرد: آقای زنوزی فردی است که سرمایه‌اش را به خاطر عشق به وطن در ورزش هزینه کرده است و نباید اجازه دهیم عده‌ای با هدف سوء استفاده، مسائلی را در سکوها به جریان بی‌اندازند.

سرپرست باشگاه تراکتور ادامه داد: اکنون تیم‌های صنعتی و تیم‌ استقلال با مسائل و مشکلات مالی مواجه هستند، اما آقای زنوزی ۲ تیم را خریداری کرده و با بهترین امکانات مالی اداره می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه اصلی‌ترین رقیب تراکتور حاشیه است، خاطرنشان کرد: هواداران می‌توانند با حمایت‌هایشان، آقای زنوزی را برای ادامه تیمداری دلگرم و با حاشیه‌سازان برخورد کنند.

سهرابی در خصوص نقل و انتقالات تیم هم گفت : آقایان الهامی و شیخ لاری به طور کامل تراکتور را می‌شناسند و بازیکنان جدید بر اساس نظرات کادرفنی جذب خواهند شد.

وی در همین باره افزود: با آسیب شناسی، بازیکنانی جذب تیم می شوند که با فرهنگ ما سازگاری داشته باشد و اولویت نخست، جذب بازیکنان داخلی است؛ در غیر این صورت، بازیکن خارجی رزومه‌دار به جمع تراکتور اضافه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: روند رو به رشد تیم شروع شده و این موضوع در بازی با فولاد مشهود بود و با حمایت بیشتر هواداران، نتایج تیم بهتر هم می‌شود.

تیم تراکتور تبریز با ۲۱ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد.