هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در تبریز برگزار می‌شود
هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در تبریز برگزار می‌شود
هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی «رینوتکس ۲۰۱۹» در نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش شمس، این نمایشگاه در ۴ بخش ایده های فناورانه و طرح های استارتاپی، توسعه و تجاری سازی فناوری، فروش محصولات دانش بنیان و معرفی نیازمندی های فناورانه با هدف رونق تولید داخلی در ۱۳ تا ۱۷ آبان برگزار می شود.

این نمایشگاه با هدف کمک به تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب و کار، شناسایی و معرفی نوآوری ها و اختراعات فناورانه و طرح ها و ایده های دانش محور، معرفی فناوری ها و بسترسازی برای کاربردی کردن توانمندی های پژوهشی و معرفی نیازمندی های فناورانه نهادها، دستگاه ها و بنگاه های تولیدی و خدماتی برگزار می شود.

ایجاد ارتباط بین دانشگاه هیان و فناوران با بخش های مختلف اقتصادی و اجرایی، گسترش همکاری های فناورانه منطقه ای، ملی و بین المللی، ایجاد فضای مناسب کسب و کار برای نخبگان و شکل گیری شرکت های دانش بنیان، جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی برای فرصت های سرمایه گذاری دانش بنیان و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

علاقه مندان برای ثبت نام در این نمایشگاه و آگاهی از ضوابط و شرایط حضور در رویدادهای این نمایشگاه تا ۳۰ مهر می توانند به آدرس www.rinotex.ir مراجعه کنند.

  • منبع خبر : ایرنا