هرکجا از مسیر امام خمینی(ره) غفلت کردیم شکست خوردیم
هرکجا از مسیر امام خمینی(ره) غفلت کردیم شکست خوردیم
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تأکید کرد: تفکرات امام خمینی(ره) باید همواره چراغ راه انقلاب اسلامی و همه مسئولان کشور باشد.

به گزارش شمس، سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی با اشاره به در پیش بودن سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی، اظهار داشت: تفکرات امام خمینی(ره) همواره چراغ راه انقلاب اسلامی و همه مسئولان است و ما در طول ۴۰ سال گذشته هرکجا بر خط اندیشیده‌های امام(ره) مانده و پافشاری کرده‌ایم، منجر به پیروزی و موفقیت شده و هر کجا از این مسیر غفلت کرده‌ایم، دچار شکست و ضعف شده‌ایم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام(ره) در برابر استکبار جهانی عزتمندانه ایستاد و راه ایستادگی را به همه ما آموخت، خاطرنشان ساخت: امام خمینی(ره) همواره در کنار مستضعفان و محرومین بود.

وی با تأکید بر اینکه مجلس یازدهم نیز باید در همین مسیر گام بردارد، افزود: حرکت مجلس جدید در مسیر حمایت از حقوق مردم و در مقابله با زیاده خواهان غربی باید باشد که اگر این مسیر را طی کنیم، پیروزی در برابر ما خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با استناد به ماده ۲ آیین نامه داخلی مجلس، یادآور شد: تأکید آیین نامه برای تجدید پیمان با بنیانگذار انقلاب اسلامی، نشان از اهمیت درک تفکرات امام خمینی(ره) در پیشگاه نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

وی با یادآوری اینکه هیچکس در نظام جمهوری اسلامی ایران به اندازه رهبر معظم انقلاب توجه به اهداف بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی نداشته است، گفت: این رویه مقام معظم رهبری که همواره در سخنان خود از امام(ره)  یاد می‌کنند باید الگویی برای نمایندگان باشد، لذا در شرایط امروز که شیوع ویروس کرونا تا حد زیادی فروکش کرده است، می‌توانیم در آستانه سالگرد عروج ملکوتی امام(ره) با حضور در مرقد ایشان با آرمان‌های بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو تأکید کرد: با توجه به تأکید آیین نامه داخلی مجلس به هیأت رئیسه پیشنهاد شده است که طی جلسات آتی مجلس، در مرقد حضرت امام(ره) حاضر شویم و این مجلس با یاد امام کار خود را ادامه دهد.

انتهای پیام/