هدف حاشیه‌سازان برهم زدن تمرکز و انگیزه‌مان است
هدف حاشیه‌سازان برهم زدن تمرکز و انگیزه‌مان است
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی بر ارائه بازی قدرتمند تا پایان رقابت‌های این فصل لیگ‌برتر تاکید کرد.

به گزارش شمس، رضا مهاجری که به دلیل شرایط پروازی سفر تیم به تهران در نشست خبری قبل از بازی مقابل پرسپولیس حضور نداشت، درخصوص بازی فردا اظهار کرد: به خوبی بر حساسیت این دیدار واقف هستیم و همچون سایر بازی‌های گذشته با تمامی توان وارد میدان مسابقه خواهیم شد. 

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی با اشاره به حواشی ایجاد شده طی روزهای اخیر بیان کرد: واضح است که هدف این افراد برهم زدن تمرکز و پایین آوردن انگیزه بازیکنان مان در دو دیدار باقی مانده فصل است. 

مهاجری اضافه کرد: متاسفانه برخی رسانه وقتی مصاحبه می‌گیرند، جواب‌های دلخواه خود را برای سوالاتی که مطرح می‌شود، تنظیم می کنند تابقول خودشان ارزش خبری و هیجان بیشتری ایجاد شود. 

وی با تاکید بر اینکه هیچ‌گاه آبرو و اعتبار خود را به مخاطره نمی‌اندازد، خاطرنشان کرد: من شخصیت حرافی ندارم و بازی کلمات را هم بلد نیستم به همین خاطر صحبت‌هایم را خیلی رک و صادقانه بیان می‌کنم و چون در حال حاضر آرامش تیمم بر سایر مسائل ارجحیت دارد، اقدام و پیگیری لازم درخصوص رفتار رسانه‌های مذکور را طی روزهای آینده انجام خواهم داد. 

رضا مهاجری در ادامه افزود: ما دو بازی تا پایان فصل پیش رو داریم که هر دو برایمان مهم است، به همین منظور انگیزه زیادی برای ارائه بازی‌های قدرتمند تاثیرگذار در سرنوشت لیگ داریم تا حیثیت و اعتبار والای مان به نمایش در آید. 

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درخصوص پیش‌بینی اش از معادلات آخر فصل ابراز داشت: پیشگو نیستم ولی چون این فصل در هر دو تیم تراکتور و ماشین‌سازی فعالیت داشته‌ام، هدف و آرزویم کسب بالاترین رتبه برای نمایندگان فوتبال تبریز در لیگ‌برتر است. 

مهاجری گفت: هواداران پرشور فوتبال تبریز مطمئن باشند که با تمامی توان و اقتدار مقابل حریفان ظاهر می‌شویم و انشاالله با کسب نتیجه دل آنها را شاد خواهیم کرد.
انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا