نوجوانان آذربایجان‌شرقی در ۴۰ کارگاه آنلاین آموزشی بهاره شرکت می‌کنند
نوجوانان آذربایجان‌شرقی در ۴۰ کارگاه آنلاین آموزشی بهاره شرکت می‌کنند

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی از آغاز ثبت نام در کارگاه‌های آنلاین فرهنگی و هنری در فصل بهار خبر داد و گفت: کودکان و نوجوانان استان در ۴۰ کارگاه آموزشی بهاره شرکت می‌کنند.

علی بینش روز سه شنبه در یک گفت و گوی خبری افزود: روند رو به رشد شرکت‌ کنندگان و عناوین کارگاه‌ها از تابستان سال جاری تاکنون قابل توجه بوده و حاکی از رضایت عمومی خانواده‌ها از حضور فرزندان شان در فعالیت‌های فرهنگی و هنری مجازی است.

 وی با بیان اینکه برای کارگاه‌های تخصصی و آنلاین در بهار ۱۴۰۰ عناوین جدیدی نیز اضافه شده است گفت: مجموعه کارگاه‌های «حال خوش زندگی» با موضوعاتی همچون شادبودن، خوش‌بینی و خودباوری، داستان نویسی در سطح مقدماتی تا پیشرفته، ساخت عروسک نمایشی، موسیقی ارف، نوشتن خلاق، ساخت زیورآلات تزئینی، خوانش متون ادبی، فن بیان و زبان بدن و پرورش خلاقیت به همراه نقاش و سفال و نجوم از جمله کارگاه‌هایی هستند که در فصل بهار به صورت آنلاین برای کودکان و نوجوانان علاقه‌مند آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی بیان کرد: در مجموع ۴۰ کارگاه آنلاین فرهنگی هنری و ادبی برای علاقه‌مندان در فصل بهار در نظر گرفته شده است.

بینش با اشاره به مهلت ثبت‌نام در این کارگاه‌ها افزود: علاقه‌مندان از یازدهم تا بیست و یکم اسفندماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه asharghi.kpf.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی افزایش مهارت‌های فرهنگی و هنری به ایجاد نشاط و شادابی و کشف استعدادهای کودکان و نوجوانان را از مهمترین اهداف برگزاری کارگاه‌های تخصصی آنلاین بهاره برشمرد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی ۲۹ مرکز ثابت و سیار سطح استان دارد و از این نظر در رتبه های ۲۰ به بالای کشور جا می گیرد.

تا پیش از شیوع کرونا، سالانه بیش از ۲۰۰ هزار کودک و نوجوانان از برنامه های متنوع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی بهره مند می شدند.

  • منبع خبر : ایرنا