نماینده مردم تهران در مجلس: آل‌هاشم موجب بازیابی اعتماد عمومی در بین مردم شده است
نماینده مردم تهران در مجلس: آل‌هاشم موجب بازیابی اعتماد عمومی در بین مردم شده است
نماینده مردم تهران و عضو شورای اجرایی جمعیت هلال احمر با بیان اینکه آیت الله آل هاشم جزو ائمه جماعاتی است که موجب بازیابی اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی در بین مردم شده است گفت: ایشان همواره در مسائل زیست محیطی پیشتاز بوده است.

به گزارش شمس، سمیه رفیعی ظهر امرو  در جلسه ستاد نوروزی جمعیت هلال احمر که با حضور آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی همراه بود، اظهار کرد: بار عمده بحران‌ها روی دوش اعضای ایثارگر هلال‌احمر است. هلال‌احمر ایران امروز در دنیا قدرت‌نمایی می‌کند و نام ایران در بین تمام جمعیت‌های ملی به نیکی و کارآمدی یاد می‌شود.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آیت الله آل هاشم در تبریز و آذربایجان شرقی جزو ائمه جماعاتی هستند که موجب افزایش سرمایه و بازیابی اعتماد اجتماعی در بین مردم شده است، گفت: به سبب فعالیت های زیست محیطی که داشته و دارم، کمتر نظرات را دیده ام که اینگونه در مسائل زیست محیطی به صورت ریشه ای به موضوعات نگاه کند.

وی در ادامه با بیان اینکه آیت الله آل هاشم همواره در مسائل زیست محیطی پیشتاز بوده اند، گفت: بار تعرضات به حریم و بستر رودخانه ها در مواقع بحرانی سنگینی می کند.

انتهای پیام/