نماینده تبریز، لیگ دسته یک را با شکست آغاز کرد
نماینده تبریز، لیگ دسته یک را با شکست آغاز کرد
هفته اول رقابت‌های لیگ دسته یک با شکست نماینده تبریز همراه شد.

به گزارش شمس، رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور در حالی آغاز شد که تیم علم و ادب شهرداری تبریز در هفته نخست کار خود را با نام شهرداری تبریز آغاز کرد. شاگردان یونس باهنر در نخستین دیدار خود در رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور به مصاف تیم نود ارومیه رفتند که در این دیدار تیم شهرداری تبریز شروع خوبی داشت و مالک توپ و میدان بود، اما تیم میهمان روی یک غافلگیری موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

حملات تیم میزبان در ادامه برای جبران گل خورده بیشتر شد و رضا نجاری موفق شد در نخستین دقایق نیمه دوم، بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه، یک غافلگیری دیگر باز هم منجر به گشوده شدن دروازه شهرداری از یک ضربه پنالتی شد.

شاگردان باهنر در ادامه حملات زیادی را روی دروازه حریف خود ترتیب دادند، اما بدشانسی مانع از به تساوی کشیدن کار شد تا نماینده آذربایجان شرقی علی‌رغم ارائه نمایشی ایده‌آل، متحمل شکست شود.

سرمربی تیم فوتبال علم و ادب تبریز گفت: ۹۰ درصد تیم ما بومی است. 

یونس باهنر پس از دیدار مقابل نود ارومیه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی سختی بود. نود ارومیه تیم خوبی است که در دو ماه گذشته هم تمرینات خود را به شکلی منظم انجام داده ولی ما بازی‌های تدارکاتی کمی داشتیم. مقابل ۹۰ اورمیه هم دست‌مان خالی بود و مشکلاتی وجود داشت. البته من چندان از بازیکنانم راضی نیستم و انتظارم بیشتر از اینها بود.

وی افزود: تیم ما خیلی دیر بسته شد و چند نفر فقط دو جلسه با ما تمرین کردند. کار نقل و انتقال باشگاه هم دیر انجام شد و به همین خاطر  مشکلاتی به وجود آمد که باعث شد ما بیشتر از ۱۲ جلسه تمرین تاکتیکی نداشته باشیم.

سرمربی تیم علم و ادب خاطرنشان کرد: من به این تیم خیلی امیدوارم و مطمئنم که در آینده به نتایج خوبی خواهد رسید. قول می‌دهم از بازیکنان‌ ما که ۹۰ درصدشان هم بومی هستند، در آینده بیشتر خواهید شنید.

باهنر ادامه داد: تیم ما امسال حتماً در میانه‌های جدول رده‌بندی قرار می‌گیرد. این تیم، تیم خوبی است و من به بچه‌هایم امیدوارم. این تیم ان‌شاءالله در سال‌های آینده هم خوش خواهد درخشید.