نبرد خاطره انگیز برای دنیزلی
نبرد خاطره انگیز برای دنیزلی
تراکتور از مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال کشور فردا (یکشنبه 7 مهر ماه) به مصاف پاس همدان می‌رود.

به گزارش شمس، این بازی فردا رأس ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه حاجی بابایی همدان برگزار خواهد شد و مسعود شجاعی به دلیل اخراج در آخرین بازی تراکتور در جام حذفی در بازی مقابل پاس محروم است.

پاس همان تیمی هست که دنیزلی برای نخستین بار در لیگ ایران روی نیمکت آن تیم نشست و دست سرنوشت پس از سال‌ها دنیزلی را مقابل تیم سابقش قرار داده است، اما پاس همدان با آن پاس تهران زمین تا آسمان فرق دارد؛ زمانی پاس یکی از قطب‌های فوتبال ایران بود؛ ولی اکنون در لیگ دسته دو حضور دارد.

پاس همدان امسال در گروه ب لیگ دسته دوم حضور دارد که از چهار بازی سه امتیاز کسب کرده و در رده ۱۰ جدول ۱۳ تیمی قرار دارد؛ البته تجربه نشان داده شرایط در جام حذفی کاملاً متفاوت بوده و امکان خلق شگفتی توسط تیم‌های دسته‌های پایین‌تر مقابل تیم‌های لیگ برتری وجود دارد.

در سوی دیگر تراکتور امسال فصل را خیلی خوب آغاز کرده و از پنج بازی توانسته ۱۱ امتیاز کسب کند و به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم جدول قرار دارد. تراکتور در آخرین دیدار خود هفته گذشته مقابل سایپا در تهران با نتیجه یک بر صفر پیروز شد.

همدان از جمله شهرهایی هست که طرفداران تراکتوری زیادی دارد و فردا فرصتی برای آن‌هاست تا تیم محبوب خود را از نزدیک حمایت کنند.