ممنوعیت توقف ناوگان حمل و نقل عمومی از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در محدوده مرکزی
ممنوعیت توقف ناوگان حمل و نقل عمومی از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در محدوده مرکزی

فرمانده قرارگاه های عملیاتی مناطق دهگانه مبارزه با کرونا گفت: بر اساس دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا از امروز ناوگان حمل و نقل عمومی از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ در محدوده مرکزی شهر تبریز توقف نخواهد داشت.

به گزارش شمس، رسول موسایی فرمانده قرارگاه‌های عملیاتی مناطق دهگانه مبارزه با کرونای تبریز در ارتباط با محدودیت‌های جدید ترافیکی گرفته شده در این کلانشهر اظهار داشت: تغییری در زمان فعالیت ناوگان حمل نقل عمومی یعنی مترو و اتوبوس ایجاد نمی شود و همچنان از صبح تا ۱۹:۳۰ مترو اتوبوس های شهری فعالیت خواهند داشت.

وی افزود: از امروز ۲۴ آبان ماه اتوبوس ها و مترو در بافت مرکزی شهر تبریز که محل تجمع شهروندان است توقف نداشته و با فاصله اقدام به جابجایی مسافرین خواهند کرد.

موسایی در ادامه با اشاره به این که این تصمیم با هدف جلوگیری از تجمع شهروندان گرفته شده است، خاطرنشان کرد: با اجرای این مصوبه به تعطیلی واحدهای صنفی در ساعت ۱۸ کمک قابل توجهی می شود.

فرمانده قرارگاه های عملیاتی مناطق دهگانه مبارزه با کرونا با تاکید بر ضد عفونی و گندزدایی مداوم ناوگان حمل و نقل عمومی اظهار داشت: استفاده از ماسک برای بهره مندی از خدمات مترو و اتوبوس در سطح شهر الزامی بوده و مامورین مستقر در ایستگاه ها از سوارشدن مسافرین بدون ماسک جلوگیری خواهند کرد.

  • منبع خبر : شهریار