معامله قرن توطئه آمریکایی صهیونیستی برای نجات اسرائیل است
معامله قرن توطئه آمریکایی صهیونیستی برای نجات اسرائیل است
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در دولت دهم گفت: معامله قرن یک توطئه آمریکایی صهیونیستی است، که برای نجات اسرائیل طراحی شده است این توطئه قرن نیز شکست خواهد خورد.

به گزارش شمس، حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگوبا خبرنگاران اظهار داشت: روز قدس یک نامگذاری تاریخی و حیاتی از سوی  امام خمینی است که هدفگذاری راهبردی انقلاب اسلامی را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه روز قدس هم مبنا و ریشه قرآنی دارد چراکه مسجدالاقصی معراجگاه پیامبر (ص) است گفت: خداوند در قرآن وعده آزادی مسجد الاقصی از دست یهودیان فسادگر را داده است و ۴۰ سال راهپیمایی روز قدس مقدمه ای برای رسیدن به این هدف قرآنی است.

نماینده اسبق مردم تبریز تصریح کرد:روز قدس مبنای قانونی هم دارد چراکه براساس قانون اساسی یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایجاد وحدت در میان مسلمانان جهان و تشکیل امت واحده اسلامی است. در مقدمه قانون‌ اساسی و اصل یازدهم به این هدف تصریح و تاکید شده است.

وی خاطرنشان کرد:حمایت از فلسطین و آزادی قدس در ایجاد وحدت مسلمین بسیار تاثیر گذار است.

میرتاج‌الدینی تصریح کرد: معامله قرن یک توطئه آمریکایی صهیونیستی است که برای نجات اسرائیل طراحی شده است این توطئه قرن نیز شکست خورده و قدس آزاد خواهد شد. همانطور که امام خمینی فرمود و امام خامنه ای بارها بدان مژده داده است شکل گیری گروه های مقاومت در جبهه های مختلف مقاومت ‌نوید بخش آزادی قدس است.

  • منبع خبر : آناج