مس سونگون به دنبال تکرار قهرمانی
مس سونگون به دنبال تکرار قهرمانی
وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه آغاز مسابقات قهرمانی فوتسال باشگاههای آسیا گزارشی از تلاش مس سونگون برای تکرار عنوان قهرمانی این رقابت ها منتشر کرد.

به گزارش شمس، در این گزارش آمده است؛ مس سونگون ورزقان مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها در بانکوک به دنبال تکرار این عنوان خواهد بود و البته در این مسیر مقابل ناگویای ژاپن ، الظفره امارات و الکاظمیه کویت قرار می گیرد.

فرهاد فخیم کاپیتان تیم مس سونگون در این رقابت ها به دنبال کسب سومین عنوان قهرمانی خواهد بود. فخیم در سال ۲۰۱۵ به همراه تاسیسات دریایی قهرمان رقابت‌ها شد، در سال گذشته برای دومین بار با مس سونگون این عنوان را به دست آورد و در این دوره به دنبال سومین جام است.

مدافع عنوان قهرمانی با چهره جدیدی وارد رقابت های این دوره می شود با توجه به استفاده از وسلی پورفیریو ماچادوی ایتالیایی و مهدی جاوید که بهترین گل زن دوره قبل بازی ها بود.

در ادامه این گزارش به وضعیت سایر تیم های حاضر در گروه چهارم رقابت ها اشاره شده و به نوشته سایت AFC هر سه باشگاه ژاپنی ، اماراتی و کویتی نیز با تدارکات قابل توجهی وارد رقابت های این دوره خواهند بود و حریفان قدرتمندی برابر مدافع عنوان قهرمانی مسابقات هستند.