تمام محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی باز است
تمام محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی باز است
مسئول هماهنگی برف‌روبی راه‌های آذربایجان‌شرقی گفت:ا وجود بارش برف و باران، تمامی راه‌های اصلی و فرعی، بزرگ‌راه‌ها، آزادراه‌ها و راه‌های روستایی استان باز بوده و هیچ گونه انسدادی در راه‌ها وجود ندارد.

غلامرضا رسول‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شمس در خصوص وضعیت راه های آذربایجان شرقی اظهار کرد: با وجود بارش برف و باران، تمامی راه‌های اصلی و فرعی، بزرگ‌راه‌ها، آزادراه‌ها و راه‌های روستایی استان باز بوده و هیچ گونه انسدادی در راه‌ها وجود ندارد.

وی افزود : در شهرستان های کلیبر، اهر، ورزقان، مرند و جلفا بارش ها به صورت برف ادامه دارد و در اکثر نقاط استان بارش باران پیش بینی شده است.

مسئول هماهنگی برف‌روبی راه‌های استان اعلام کرد: بارش باران و برف از بامداد دیشب در سراسر استان آغاز شده و در اکثر شهرستان‌های استان، همکاران در تمامی راه‌های استان اقدام به برف روبی و نمک پاشی کرده اند.

وی با ارائه توصیه‌هایی به رانندگان، خاطرنشان کرد: رانندگان در هوای بارانی برای جلوگیری از لغزندگی خودرو، سرعت مطمئنه و فاصله طولی را رعایت کرده و ضمن همراه داشتن زنجیرچرخ و وسایل ایمنی زمستان، لباس گرم و ضدیخ، با احتیاط کامل رانندگی کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

رسول زاده افزود: اکثر رانندگان به رعایت سرعت مطمعنه در هوای برفی و بارانی بی توجه هستند در حالی که این امر می‌تواند عامل تصادف شود.

  • نویسنده : معراج آذری