متلاشی شدن ۲ باند سرقت از منازل در تبریز
متلاشی شدن ۲ باند سرقت از منازل در تبریز
فرمانده انتظامي استان آذربایجان شرقی از دستگیری و متلاشی شدن دو باند سرقت از منازل و اماکن خصوصی با 27 فقره سرقت و دستگیری پنج نفر سارق در سطح شهرستان تبریز خبر داد.

به گزارش شمس، حسین عبدی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی افزایش سرقت طلا، جواهر و وجه نقد از منازل در سطح شهرستان تبریز موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که سارق یا سارقان از طریق علمک گاز و یا توپی زنی قفل درهای خانه‌ها و آپارتمان‌های خالی از سکنه اقدام به سرقت اموال گران قیمت از منازل و اماکن می‌‌کردند.

فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی خاطرنشان ساخت: با افزایش گشت های نامحسوس و محسوس و انجام یک سری اقدامات فنی ، تخصصی با تلاش بی وقفه‌ی شبانه روزی،در حین سرقت یک نفر سارق دستگیر و به مقر پلیس دلالت شد.

عبدی  تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد پنج نفر مرد و یک نفر خانم با تشکیل دو باند سرقت اقدام به سرقت اموال گران قیمت از قبیل لوازم خانگی، فرش دستبافت، طلا، جواهرات، سکه و پول نقد از منازل می‌کردند؛ در این راستا تعداد ۱۰نفر مالخر شناسایی و اموال مسروقه نیز کشف و پس از احراز هویت به مالباختگان تحویل شد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ارزش اموال مسروقه بیش ۱۷ میلیارد ریال می باشد، به شهروندان توصیه کرد، ایجاد قرارگاه مبارزه با سرقت در استان در راستای پیشگیری از سرقت بوده که در این زمینه همکاری مردم و عموم شهروندان در عمل به توصیه ها و و هشدارها پلیس در پیشگیری از سرقت مورد انتظار است.

انتهای پیام/