ما شورای شهر هستیم، نه شورای شهرداری/شهرداری نواقصات شهری را رفع کند
ما شورای شهر هستیم، نه شورای شهرداری/شهرداری نواقصات شهری را رفع کند
رییس شورای شهر تبریز گفت: در آغاز شورای پنجم بر اجرای تمامی وظایف خود قسم یاد کرده ایم و مقرر شده تا در توسعه و آبادانی شهر  کوشا باشیم و اقدامات شورای شهر در جهت بهبود وضعیت شهر است چرا که ما شورای شهر هستیم نه شورای شهرداری.

به گزارش شمس، شهرام دبیری امروز در آغاز جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز و‌در نطق پیش از دستور خود  با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گرانقدر اسلام، حضور جوانان و اقشار مختلفی از شهروندان در صف های نخست جبهه را اقدامی در راستای دفاع از  میهن دانستو گفت:ما قدردان لطف و رشادت های این ایثارگران هستیم.

وی با گرامیداشت روز آتش نشانی، اعلام کرد: امروز همچنین روز بزرگداشت شمس و فردا روز جهانی بزرگداشت مولوی است می توانیم با استناد به حضور این شاعران، جاذبه های گردشگری بسیاری در استان ایجاد کنیم.

رییس شورای شهر تبریز نیز با اشاره به روز جهانی ناشنوایان تاکید کرد: باید در راستای بهبود رفاه شهری برای این قشر اقدامات بیشتری انجام دهیم.

وی اعلام کرد: در آغاز شورای پنجم بر اجرای تمامی وظایف خود قسم یاد کرده ایم و مقرر شده تا در توسعه و آبادانی شهر  کوشا باشیم و اقدامات شورای شهر در جهت بهبود وضعیت شهر است چرا که ما شورای شهر هستیم نه شورای شهرداری.

وی در خصوص تعامل اعضای شورای شهر با نمایندگان مجلس اظهار کرد: تلاش داریم با نمایندگان مجلس روابط مستحکم تری داشته باشیم تا برای افزایش میزان درآمد شهرداری تبریز از نمایندگان کمک هایی دریافت کنیم.

دبیری با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف در نظر گرفتن چشم انداز هایی است که موجب توسعه شهر می شود، خاطرنشان ساخت: رفع نواقص موجود و رسیدگی به خواست شهروندان همچون آسفالت خیابان ها ، تکمیل پروژه مقبره الشعرا، اصلاح خط کشی خیابان ها، تکمیل پارک بزرگ، خرید اتوبوس و مینی بوس، تکمیل خط یک مترو و … از دیگر اهداف این شورا است .

وی افزود: همچنین انتظار افزایش میزان فعالیت کمیسیون های شورای اسلامی شهر تبریز را داریم.

رییس شورای شهر تبریز خواستار شد: از شهردار تبریز درخواست می کنیم که نواقصات شهری را رفع کرده و رسیدگی بیشتری به درخواستهای شهروندان داشته باشند و لازمه این امر، وجود مدیران فعال و با انگیزه است.