ماشین‌سازی تبریز ابتدای فصل سقوط کرد/ روی غلطک باخت افتاده‌ایم
ماشین‌سازی تبریز ابتدای فصل سقوط کرد/ روی غلطک باخت افتاده‌ایم

سرمربی ماشین‌سازی تبریز می‌گوید این تیم از مدت‌ها قبل سقوط کرده و برای بقاء در لیگ برتر نیازمند معجزه است.

به گزارش شمس، علیرضا اکبرپور بعد از شکست ماشین‌سازی تبریز مقابل نساجی، اظهار داشت: بچه‌های ما تجربه کافی ندارند و ما واقعا کمبود بازیکن داریم.

سرمربی ماشین‌سازی درباره اینکه در بازی داخلی باختید و آیا بازیکنان ماشین‌سازی سقوط خود را پذیرفته‌اند و به دنبال شکست آبرومندانه هستند، خاطرنشان کرد: ما بازیکنی نداریم که جایگزین کنیم. وقتی بازیکنی اخراج یا ۴ اخطاره می‌شود با کمبود بازیکن مواجه می‌شویم. ما نفری که گلزن باشد نداریم تیم از اول بد بسته شده است.

وی درباره اینکه شما و مجموعه باشگاه سقوط را قبول کرده‌اید یا خیر اگر این طور است باید از حالا برای سال بعد کار کنید، تاکید داشت: تیم ماشین‌سازی از ابتدای فصل که بسته شده بود، افتاده بود. هر چه بازی کردند باختند و نیم فصل افتاده بودند. اگرچه نیم فصل دوم چند بار مربی تغییر کرد و با ۱۱ بازی تیم به ما رسید. ما امید داشتیم اما با چه چیزی باید می‌بردیم؟ باید آنقدر می‌بردیم تا به تیم دوم جدول می‌رسیدیم. تیم پانزدهم هم باید می‌باخت تا ما به آنها برسیم. تیمی که روی غلطک باخت باشد افت روحیه پیدا می‌کند.

سرمربی ماشین‌سازی یادآور شد: ما آمدیم و ۲ بازی سخت را مساوی کردیم هر چند می‌توانستیم ببریم. الان مدیریت و مالک تغییر کرده و به ما هم کسی حرفی نزده و صحبتی نشده است. هنوز معلوم نیست فکری دارند یا خیر. شما فکر می‌کنید ماشین‌سازی می‌ماند؟ مالکیت تغییر کرده است. ما هم گفتیم افرادی که تازه آمده‌اند زمان می‌خواهند. خواهش می‌کنم هر چه زودتر تصمیم‌گیری کنند.

وی افزود: اگر قرار است بازیکن بگیرند یا کاری انجام دهند زودتر این کار را بکنند. از الان تصمیم نگیریم برای سال بعد اگر تیم بیفتد در لیگ یک هم به مشکل برمی‌خوریم. باید واقعیت را باور کنیم. اگر من بگویم ما افتاده‌ایم خیلی‌ها بگوید من ناامید شده‌ام اما در واقعیت کار ما واقعا سخت است و نیاز به معجزه داریم. اینکه همه ببازند و ما ببریم، این دور از واقعیت است. ما تلاش می‌کنیم شرافتمندانه بازی کنیم و این برچسب به ما نچسبد که افتاده‌ایم و بی خیال هستیم.

اکبرپور تصریح کرد: ما بازیکنانی داریم که برایشان مهم نیست تیم بیفتد یا نه اما بازیکنانی داریم که باغیرت هستند و واقعا می‌جنگند. برای من مهم است که بازیکنان با تمام وجود بازی می‌کنند هر چند باختیم. توان ما همین است و نمی‌توانیم دروغ بگوییم. سعی، تمرین و تلاش می‌کنیم و امیدمان این است بچه‌ها تلاش خود را در زمین بکنند و خدا هم کمک کند. نساجی ترکیه اردو داشت و هواپیما چارتر داشت. پاداش و پول‌هایشان همه به جاست اما ما ۵ درصد از قرارداد که داشته می‌شود ۲۷۰ – ۸۰ می‌شود. ۵ درصد تیم پانزدهم ۵-۶ میلیارد می‌شود.

انتهای پیام/