ماجرای چادرخوابی خریداران مجتمع نظام پزشکی چه بود؟/ طرف قرارداد پول را برداشته و فرار کرده است
ماجرای چادرخوابی خریداران مجتمع نظام پزشکی چه بود؟/ طرف قرارداد پول را برداشته و فرار کرده است
دو روز قبل تصاویری از چادر زدن چند خانواده در کوی نظام پزشکی منتشر شد که خانواده‌ها اذعان داشتند طرف قرارداد آنها بعد از ده سال پول آنها را برداشته و فرار کرده است.

به گزارش شمس، دو روز قبل بود که تصاویری در شبکه‌های مجازی و رسانه‌های تبریز پخش شد که عده‌ای از خریداران یک مجتمع در کوی نظام پزشکی به دلیل حاضر نشدن برج مسکونی‌شان مقابل این محل تجمع کرده‌‎ و شب را در چادر به سر برده‌اند.

یکی از این خریداران معترض در گفت‌وگو با شمس اظهار داشت: بنا بود که این پروژه در عرض چهارسال به ما تحویل داده شود اما متاسفانه بیش از ده سال است که پول را از مردم دریافت کرده و کاری نکرده‌اند.

وی ادامه داد: از ۲۴ طبقه قرارداد تنها ۱۲ طبقه آن هم به صورت نیمه کاره ساخته شده و به امان خدا رها شده است و کسی نیز پاسخگوی ما نیست.

این خریدار مال‌باخته عنوان کرد: همه خانواده‌هایی که در اینجا هستند به سختی کار کردند تا اقساط این خانه‌ها را پرداخت کنند اما علی‌رغم پرداخت پول این ساختمان را نیمه کاره رها کرده و رفته‌اند و دست ما نیز به جایی بند نیست.

وی افزود: تنها راه چاره‌ای که به ذهنمان رسید همین تجمع و چادر زدن جلوی ساختمان نیمه کارمان است چون دیگر حتی پول اجاره خانه نداریم، به هرکجا هم که مراجعه کرده‌ایم گفته‌اند پیگیر می‌شویم اما کاری نکرده‌اند.

گفتنی است؛ طرف قرارداد این خریداران مال باخته شخص حقیقی است و تاکنون برای اجرای ادامه این پروژه حاضر نشده است.