لشکر عاشورا برایتان کافیست!/ الهام علیف، نان و نمک را حرام نکن
لشکر عاشورا برایتان کافیست!/ الهام علیف، نان و نمک را حرام نکن

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس یازدهم الهام علیف را خطاب قرار داد و گفت: لشکر عاشورای آذربایجان‌شرقی برایتان حریف است و نیازی به دیگر لشکرها نیست.

به گزارش خبرنگار شمس، «علیرضا منادی» در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امیدواریم وحدتی که امروز میان همه اقوام، ادیان و مذاهب وجود دارد ادامه پیدا کند و بتوانیم ایران را هر روز بهتر از دیروز داشته باشیم و امیدواریم دشمن در ایجاد تفرقه‌ای که هر لحظه در پی آن است ناکام بماند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل شمال غربی کشور و تحرکات این منطقه عنوان کرد: آقای علیف این کار شما بسیار ناثواب بوده و آب در آسیاب دشمن ریختن است لذا بدانید اگر در کشور ناامنی ایجاد شود، صد برابر آن در کشورهای شما ایجاد می‌شود.

وی با ذکر خاطره‌ای از سفر خود به ترکمنستان، یادآور شد: در این سفر رئیس‌جمهور این کشور گفت «ما آرد نداشتیم نان دست مردم دهیم و ایران به‌قدری آرد فرستاد که سیلوهایمان پر شد، ما این نان و نمک را گم نمی‌کنیم.» حالا من به رئیس‌جمهور آذربایجان می‌گویم نان و نمک را دور نیندازد و یادش بیاورد ایران به او و پدرش چه کمک‌هایی کرده است.

منادی با تاکید بر اینکه لشکر عاشورای آذربایجان‌شرقی برایتان حریف است و نیازی به دیگر لشکرها نیست، تصریح کرد: آذربایجان سر ایران بوده و شعار آن «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» است.

وی الهام علیف را به زبان ترکی خطاب قرار داد و متذکر شد: ترکی می‌گویم تا بفهمی، خجالت بکش! خجالت هم نکشی دود آن به چشم خودت می‌رود. اول جنگ با ارمنستان ایران به دادتان رسید، این اواخر نیز شخص رهبر انقلاب و ائمه جمعه شمالغرب از شما حمایت کردند، نان و نمک را حرام نکنید.

این نماینده مجلس در پایان افزود: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها هرکجا رفتند ویرانی برجای گذاشتند. اسرائیل و داعشی‌ها را آورده‌اید و ما همه این‌ها را می‌دانیم.

انتهای پیام/