قیمت جنس شب، با صبح آن سه برابر تفاوت دارد/ شکر خدا مسئولی نیست به گرانی‌ها رسیدگی کند!
قیمت جنس شب، با صبح آن سه برابر تفاوت دارد/ شکر خدا مسئولی نیست به گرانی‌ها رسیدگی کند!
خطیب تبریزی گفت: در کمال تاسف قیمت اجناس روز به روز افزایش می‌یابد و مسئولی هم نیست که به این وضعیت رسیدگی کند.

به گزارش شمس، حجت‌الاسلام «حسین نوبری» صبح امروز در مراسم عزاداری هیئت رزمندگان اسلام آذربایجان‌شرقی که در مصلای امام خمینی(ره) تبریز برگزار می‌شد، اظهار داشت: بدون استثناء در تمامی وصیت‌ نامه‌های شهدا می‌شود پیروی از راه و مکتب امام حسین(ع) را دید.

وی افزود: سیدالشهدا می‌گفتند مگر نمی‌بینید سنت پیامبر اکبرم(ص) زیرپاست و نه‌تنها از حق دفاع نمی‌شود بلکه از باطل نیز اجتنابی صورت نمی‌پذیرد؛ امام حسین(ع) با شخص یزید مقابله نمی‌کرد بلکه در برابر تفکری ایستاده بود که اسلام را به انحراف می‌کشید.

مدرس حوزه علمیه با تاکید بر اینکه یا وهابی‌ها بی‌دین هستند و یا خود را به تجاهل زده‌اند، خاطرنشان کرد: اخیراً یکی از مفتی‌های وهابی با شبه‌افکنی عنوان کرده است شاید در قیامت خدا امام حسین(ع) را به‌خاطر عدم تبعیت از یزید و بیعتی که بر او واجب بود نبخشد!

وی عنوان کرد: مردم ایران آزادمنشی و خدامحوری را از امام حسین(ع) یاد گرفته‌اند و اگر برخلاف سایر کشورهای اسلامی مستکبران از ما تمجید نمی‌کنند به‌خاطر این است که ملت‌مان در مقابل غیرخدا سرخم نکرده‌اند و زیر بار ظلم نرفته‌اند.

نوبری با اعلام اینکه عزت‌مداری و شرف‌مداری باید در زندگی انسان جاری باشد، بیان داشت: آمریکایی‌ها اگر شرافت انسانی داشتند، هواپیمای ایرباس را نمی‌زدند؛ مگر آن‌ها جزوی از همان ایرانی‌هایی نبودند که اکنون مدعی‌اند به فکرشان هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از گرانی‌های اخیر و مشکلات اقتصادی خانواده‌ها ابراز تاسف کرد و متذکر شد: مردم واقعا در فشار هستند، شب می‌خوابند و وقتی صبح بیدار می‌شوند می‌بینند قیمت اجناس سه برابر شده است و شکر خدا کسی هم نیست که رسیدگی کند!

انتهای پیام/