فعالیت پایگاه‌های انتقال خون تبریز در شب‌های قدر
فعالیت پایگاه‌های انتقال خون تبریز در شب‌های قدر
رسولی گفت: ۳ پایگاه انتقال خون در شب‌های قدر تا ساعت ۲ بامداد فعال خواهد بود و به‌طور ویژه اقدام به خون‌گیری از مراجعان می‌کنند.

«مهدی رسولی» در گفت‌وگو با خبرنگار شمس اظهار کرد: ۳ پایگاه انتقال خون مسجد کبود و مصلی حضرت امام (ره) و نصف‌راه در شب‌های ۱۹، ۲۱ و ۲۳ رمضان تا ساعت ۲ بامداد فعال خواهد بود و به‌طور ویژه اقدام به خون‌گیری از مراجعان می‌کنند.

وی افزود: روزه داری منافاتی با اهدای خون ندارد و پزشکان مستقر در پایگاه‌های انتقال خون، سلامت و امکان خون‌دهی مراجعان را از هر لحاظ مورد بررسی قرار می‌دهند و در صورتی‌که مشکلی وجود داشته باشد، خونگیری انجام نمی‌شود.

مدیرکل انتقال خون آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه بسیاری از افراد در شب‌های قدر، نذر زیبای اهدای خون دارند، گفت: انتقال خون تبریز آماده همکاری در این زمینه برای ادای نذر مردم نیک‌اندیش تبریز است.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه بیماران نیازمند به خون و فرآورده‌های خونی همچون بیماران سرطانی نیاز دایمی به خون دارند از اهدا کنندگان درخواست می‌شود در ماه مبارک رمضان مانند سایر ماه‌های سال با اهدای خون خود و انجام این امر خداپسندانه نقش بزرگی در نجات جان بیماران ایفا کنند.

گفت‌وگو از میلاد نوروزی

انتهای پیام /