عدم تاثیر کرونا بر فعالیت کارگاه‌های قطار شهری تبریز/ به وعده‌ی خود عمل می‌کنیم
عدم تاثیر کرونا بر فعالیت کارگاه‌های قطار شهری تبریز/ به وعده‌ی خود عمل می‌کنیم
مدیرعامل سازمان قطارشهری تبریز و حومه گفت: کارگاه‌های این مجموعه با رعایت پروتکل‌های ابلاغی بهداشتی فعالیت می‌کنند.

به گزارش شمس، مصطفی مولوی فرد، روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه رعایت بهداشت فردی و فاصله‌گذاری اجتماعی و هوشمند همچنان در مجموعه قطار شهری به عنوان یک اولویت است، ابراز داشت: در این راستا دستورالعمل سازمان برنامه و بودجه مبنی مقابله با شیوع بیماری ‌کرونا و نحوه فعالیت کارگاه‌های پروژه‌های عمرانی به تمامی پیمانکاران ابلاغ شده است.

وی با اشاره به فعالیت مسئول بهداشت ایمنی در کارگاه‌های سازمان قطارشهری تبریز، اظهار داشت: وظیفه نظارت بر اجرای این ابلاغیه بر عهده وی بوده و هر روز اطلاعات مربوطه در این خصوص رصد می‌شود.

مدیرعامل سازمان قطارشهری تبریز و حومه گفت: هرچند مقابله با این ویروس مشکلاتی را برای پیمانکاران و این سازمان به وجود آورده است اما نسبت به شرایط موجود برنامه ریزی انجام شده تا فعالیت‌های عمرانی کمترین آسیب را داشته باشد.

مولوی فرد، با اشاره به شیوع کرونا از اوایل اسفند گذشته، ادامه داد: از آن زمان طبق برنامه ریزی های به عمل آمده فعالیت در کارگاه ها به صورت نیمه روزی شده و وعده ناهار برای پیشگیری از شیوع این ویروس حذف شد و در صورت امکان بر دورکاری در این سازمان تاکید شده است.

وی با اشاره به وقفه ایجاد شده در سرعت کار پروژه های عمرانی سازمان قطارشهری تبریز و حومه، یادآور شد: برای تحقق قولی که در افتتاح فاز ۳ خط یک قطارشهری داده‌ایم امید است با وجود این محدودیت‌ها با تاخیر ۲ یا ۳ هفته‌ای به قول‌مان مبنی بر هر ۳ ماه یک افتتاح عمل کنیم.

انتهای پیام/