طعنه‌ی نیش‌دار شایق به ۳ اصولگرای تبریزی/ دنده معکوس بانوی بم از تهران به تبریز!
طعنه‌ی نیش‌دار شایق به ۳ اصولگرای تبریزی/ دنده معکوس بانوی بم از تهران به تبریز!
شایق طی سخنانی هنگام ثبت‌نام در انتخابات، از نمایندگان فعلی مجلس خواست در انتخابات نام‌نویسی نکنند تا طعنه‌ای نیش دار به اصولگرایان تبریز زده و زخم‌های کهنه را باز کند.

به گزارش خبرنگار شمس، عشرت شایق نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس هفتم امروز با حضور در ستاد انتخابات تبریز برای مجلس یازدهم نام‌نویسی کرد تا بار دیگر بخت خود را برای حضور در خانه ملت بیازماید.

او در جمع خبرنگاران از نمایندگان فعلی مجلس خواست در انتخابات ثبت‌نام نکنند و با تاکید بر اینکه اسپانسری ندارد و هزینه‌ی تبلیغاتی نمی‌کند، مجلس دهم را محفلی واداده و وکیل دولت خواند.

عشرت شایق درحالی پا به میدان رقابت‌ها می‌گذارد که اختلافاتِ او با اصولگرایان مجلس بر هیچ‌کسی پوشیده نیست و پیش‌تر در محافل عمومی و خصوصی از دعوایِ او با محمدحسین فرهنگی و محمداسماعیل سعیدی سخنانی به میان آمده بود، البته شایق با احمدعلیرضا بیگی نماینده فعلی تبریز هم میانه‌ی خوشی ندارد و تاکید او بر عدم شرکت نمایندگان فعلی در انتخابات، طعنه‌ای مستقیم به این سه تن است.

نماینده اسبق مردم تبریز، آذرشهر و اسکو یکی از گزینه‌های زن لیست اصولگرایان است اما به سبب همین اختلافات بعید به نظر می‌رسد او با آقایان فرهنگی، بیگی و سعیدی به اجماع برسد.

شایق که اصالتاً اهل بم است، در انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه تهران کاندیدا و با کسب تنها ۲ هزار و ۲۵۰ رأی شکست سنگینی را متحمل شد و همین امر موجب گردیده او این‌بار به تبریز بازگردد و از این حوزه انتخابیه نامزد شود.

انتهای پیام/