صدرالساداتی‌ها آفتابی شدند
صدرالساداتی‌ها آفتابی شدند
مهدی صدرالساداتی دقایقی قبل با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود رسماً پس از ٧٢ ساعت اعلام حضور کرد.

به گزارش شمس، مهدی صدرالساداتی دقایقی قبل با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود رسماً پس از ٧٢ ساعت اعلام حضور کرد.

و در این استوری اینستاگرامی که ساعت ۱۱:۱۹ دقیقه جمعه‌شب ثبت شده عکسی از تابلوی سبز بزرگراه‌ها منتشر کرده که نشان می‌دهد در ٥کیلومتری کیاسر است.

صدرالساداتی ذیل این عکس نوشته “نه در قم هستیم و نه در اختفای اختیاری”.

اشاره او به خبر شب گذشته درباره اختفای اختیاری آنها و همچنین اظهارات ذوالنوری رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و احمد امیرآبادی دیگر نماینده مجلس است که در واقع خبر اولیه را تأیید کرده و جزییاتی به آن افزوده بودند.

استوری صدرالساداتی در واقع تلاش کرده این روایت را مخدوش کند اما این استوری بیش از هرچیز در تأیید همین روایت است.

همچنین برخی اکانتهای توئیتری تصاویری که توسط دوربین‌های مداربسته گرفته شده منتشر کردند که در آن نشان می‌دهد آقای صدرالساداتی در حوالی ساعت ۱۰ دیشب (جمعه‌شب) از یک مغازه در حال خرید قلیان است!

از بیش از ٢٤ ساعت قبل برخی فعالان فضای مجازی نزدیک به صدرالساداتی نوشتند که برادران صدرالساداتی ٤٨ ساعت است که از خانه در قم خارج شده‌اند تا از تهران به بندرعباس بروند ولی گوشی هر دوی آنها خاموش شده و معلوم نیست در کجا به‌سر می‌برند.

مشخصاً این فضاسازی نهادهای امنیتی و قضایی را متهم می‌کرد که صدرالساداتی در پی مطالب اینستاگرامش با برخورد قضایی امنیتی و یا ربایش افراد نامعلوم روبه‌رو شده است.

اما ماجرا آنگاه پیچیده‌تر شد که منابع مطلع گفتند آنها نه‌تنها ربوده و یا دستگیر نشده‌اند بلکه در اختفای اختیاری در حوالی قم به‌سر می‌برند.
این خبر شب گذشته در تسنیم منتشر شد.

منابع مطلع در این باره جزییات بیشتری با تسنیم در میان گذاشتند.
“صدرالساداتی‌ها از همان ابتدا با خاموش کردن گوشیهایشان به روستای فردو در نزدیکی قم بازگشته و در منزل برادر غفار عباسی (معروف به عباس غفاری) مستقر شده بودند، با این حال این برادران امروز و پس از روشن شدن جزییات برنامه‌شان و افشای آن توسط رسانه‌ها، از منزل خارج شده راننده خود را در حوالی پردیسان قم پیاده کرده و سپس به‌سمت مازندران به‌راه افتاده‌اند”.

قوه قضاییه هنوز دستوری برای دستگیری آنها نداده است.

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس نیز دقایقی پیش در توییتر خود نوشت: “آقای صدرالساداتی، شما به قم آمدید و بعد به روستای فردو رفتید در شهر کهک خرید کردید بعدش هم به تهران رفتید بعد هم به‌طرف کیاسر. پدر بزرگوار ادعا کرده “بی‌خبر و نگرانم”، به‌جای استوری یه تماس با ایشان می‌گرفتید. به خدا پناه می‌بریم از شر شیطان”.

  • منبع خبر : تسنیم