صادقیان: مشکلی بابت بازگشت دژاگه نداریم
صادقیان: مشکلی بابت بازگشت دژاگه نداریم
مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص وضعیت اشکان دژاگه، اظهار کرد: مشکلی بابت بازگشت دژاگه نداریم و این بازیکن از هفته دوم تمرینات تیم در ترکیه، به اردوی تراکتور اضافه می شود.

به گزارش شمس، غلامرضا صادقیان با بیان اینکه بخش رسانه‌ای تراکتور را توسعه می‌دهیم، اظهار کرد: می‌خواهیم با انتشار اخبار و مصاحبه‌های مختلف هواداران را راضی و با نشاط نگه داریم. ما تراکتور را به آن جایگاه واقعی مورد انتظار هواداران می‌رسانیم و در کنار کادرفنی و بازیکنان، تیم خبری و ستادی باشگاه هم زحمت می‌کشد تا هواداران به عنوان مهمترین رکن باشگاه راضی باشند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص شرایط اروین و استوکس، گفت: این دو بازیکن با تراکتور قرارداد دارند و باشگاه در قبال این بازیکنان به تعهداتش عمل کرده است و مکاتبات لازم با فیفا انجام می‌شود.

وی در رابطه با برنامه‌ریزی برای تسهیل ورود و خروج هواداران به ورزشگاه، اظهار کرد: به دنبال جلب رضایت هواداران هستیم و کارت هواداری الکترونیکی صادر خواهد شد، ضمن اینکه امروز از مسیر ورود هواداران به ورزشگاه بازدید کرده و پیشنهاداتی برای مسئولان امر در زمینه تسهیل در ورود به ورزشگاه یادگار امام (ره) داریم تا هواداران در کمترین زمان ممکن وارد ورزشگاه شده و روی صندلی مورد علاقه‌شان بنشینند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص جذب «رضا شکاری»، گفت: مشاوران فنی و حقوقی باشگاه در انتخاب بازیکن و همچنین مسائل مختلف پیرامون انعقاد قرارداد نظر می‌دهند و بدون بررسی‌های لازم نسبت به انعقداد قرارداد اقدام نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: ما در کنار حفظ بازیکنان بزرگ و باتجربه همچون مسعود شجاعی، احسان حاج‌صفی و اشکان دژاگه به دنبال جوان‌گرایی در تیم هستیم؛ چرا که تفکرات آقای دنیزلی هجومی بوده و بازیکنان جوان و با کیفیت بالا می‌توانند ۹۰ دقیقه در اختیار تیم باشند و برنامه‌های تاکتیکی سرمربی را در زمین اجرا کنند.

وی در خصوص جذب بازیکنان خارجی، گفت: کمیته فنی باشگاه برای پست‌های مختلف، کارنامه بیش از ۱۰۰ بازیکن خارجی بدون سابقه بازی در ایران را بررسی کرده است؛ حتی مسائل اقلیمی را نیز در انتخاب آنها بررسی می کنیم.

دنیزلی در رابطه با پرونده «محسن فروزان» گفت: باشگاه تراکتور اخبار قطعی را اطلاع رسانی می‌کند و ما به عنوان مسئول حقوقی باشگاه تراکتور تا جایی که از دستمان بر می‌آید موضوعات را  پیگیری می‌کنیم تا حقوق باشگاه پایمال نشود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا نفر جدید به کادرفنی تراکتور اضافه می‌شود؟ گفت: آقای دنیزلی به ما اطلاع داده که فعلاً با همین نفرات ادامه می‌دهد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تأکید کرد: تمامی بازیکنان و اعضای کادرفنی با نظر مستقیم آقای دنیزلی جذب شده‌اند و ایشان تصمیم گیرنده نهایی در خصوص مسائل فنی تیم هستند.

وی با بیان اینکه هواداران به اخبار منفی گوش نداده و آن‌ها را باور نکنند، گفت: موارد لازم از طریق صفحه رسمی باشگاه در تلگرام و اینستاگرام به آدرس TRACTORCLUB1970 اطلاع‌رسانی می‌شود و برای آنلاین نگه‌داشتن هواداران برنامه‌های متنوع در قالب خبر، صدا و تصویر داریم که به همین منظور اکیب ویژه خبری به ترکیه اعزام شده است.