شهروندان فریب وعده‌های دروغین برخی سودجویان حوزه مسکن را نخورند
شهروندان فریب وعده‌های دروغین برخی سودجویان حوزه مسکن را نخورند
دکتر حسین زاده گفت: وعده های دروغین برخی از سودجویان حوزه مسکن مبنی بر گرفتن تخصیص برای امتیازهای فاز یک خاوران جنبه قانونی نداشته و موجب زیان و ضرر شهروندان خواهد شد.

به گزارش شمس و به نقل از سایت شهرداری منطقه ۹ تبریز، دکتر محمد حسین زاده شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: وعده های دروغین برخی از دلالان و سودجویان حوزه مسکن در خصوص گرفتن تخصیص زمین برای دارندگان امتیازهای فاز یک خاوران کاملا غیر قانونی بوده و جز مکر و حیله برای صاحبان امتیازها، هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

وی افزود: تاکنون تخصیصی به هیچ کدام از صاحبان امتیازها داده نشده و هرگونه واگذاری تخصیص در فاز یک خاوران بر اساس اولویت و طی روند قانونی صورت خواهد گرفت.

شهردار منطقه ۹ تبریز تصریح کرد: طرح تفصیلی محدوده فاز یک شهرک خاوران به مساحت ۸۷۰ هکتار در سال ۹۴ تصویب و به شهرداری منطقه ابلاغ شده که با مطالعات صورت گرفته توسط مهندسین مشاور ذیصلاح و با تلاش مستمر متخصصین و کارشناسان شهرداری، ایرادات و اشکالات این طرح شناسایی و در قالب طرح بازنگری آماده ارایه برای طی مراحل تصویب می باشد.

دکتر حسین زاده اظهار داشت: بعداز تصویب این طرح، امتیازهای مربوطه بررسی و به صورت قانونی نسبت به تخصیص زمین اقدام خواهد شد و مراتب بصورت رسمی از طریق شهرداری منطقه ۹ اطلاع رسانی جامع انجام خواهد شد.

ایشان مجددا از تمامی شهروندان درخواست کرد فریب سودجویان را نخورند چرا که وعده های داده شده از طرف برخی دلالان مبنی بر گرفتن تخصیص برای امتیازها جز متضرر ساختن شهروندان محترم  هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

گفتنی است شهروندان حتما در این خصوص با واحد املاک منطقه ۹ هماهنگی نمایند.

انتهای پیام /