شناسایی عاملان حذف نام شهدا از برخی کوچه‌های تبریز/ تا هفته آینده عوامل اصلی را معرفی می‌کنیم
شناسایی عاملان حذف نام شهدا از برخی کوچه‌های تبریز/ تا هفته آینده عوامل اصلی را معرفی می‌کنیم
چند وقتی است که ماجرای حذف نام شهدا از برخی تابلوهای معابر شهرهایی چون تهران، تبریز، شیراز و کرمان به سوژه شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. به راستی این کار می‌تواند سهوی باشد؟ اتفاقی که به طور همزمان و در چندین شهر کشور به وقوع پیوسته است!

به گزارش شمس، چند وقتی است که ماجرای حذف نام شهدا از برخی تابلوهای معابر شهرهایی چون تهران، تبریز، شیراز و کرمان به سوژه شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. به راستی این کار می‌تواند سهوی باشد؟ اتفاقی که به طور همزمان و در چندین شهر کشور به وقوع پیوسته است!

اما فرماندار تبریز منکر این امر می‌شود و می‌گوید: تا الان گزارش مستندی راجع به حذف نام شهدا از معابر شهری دریافت نکرده‌ایم و به هیچ وجه اجازه حذف نام شهدا از خیابان‌ها را نمی‌دهیم.

با وجود مستنداتی که وجود دارد، باز هم آقای فرماندار حاضر به قبول واقعیت نیست! مستنداتی که خیابان‌های تبریز به خصوص خیابان‌های مربوط به شهرداری منطقه شش شهرداری تبریز گویای آن است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی زاده، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی، می‌گوید: طبق مستنداتی که به دست آوردیم، چند پیمانکار با همکاری همدیگر از غفلت شهرداری تبریز سوء استفاده کرده و دست به این اقدام زشت زده بودند که خوشبختانه آن‌ها را شناسایی کردیم و تا هفته آینده دستگیر و تحویل مقامات قضایی خواهیم داد.
جانشین سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ارزش شهدا همیشه نزد مردم غیور ایران محفوظ است و خواهد بود، ادامه داد: امیدواریم دستگاه قضایی به شدت با این افراد برخورد کند و اشد مجازات را برایشان تعیین نماید، تا عبرتی باشد برای کسانی که سعی در کم کردن ارزش شهدا نزد مردم دارند.

  • منبع خبر : تسنیم