سپاه تنها یک سیلی به آمریکا زد/ انتقام اصلی، پایان حضور آمریکا در منطقه است
سپاه تنها یک سیلی به آمریکا زد/ انتقام اصلی، پایان حضور آمریکا در منطقه است
امام جمعه تبریز می‌گوید حمله موشکی به پایگاه‌های آمریکایی تنها یک سیلی بود تا نشان دهیم ما می‌توانیم پاسخ دهیم.

به گزارش شمس، حجت الاسلام والمسلمین «سید محمدعلی آل‌هاشم» امروز در مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در مسجد جامع تبریز اظهار داشت: از بازار و بازاریان قهرمان تبریز تشکر می‌کنم که این مراسم به همت و پیشنهاد این عزیزان تشکیل و منعقد شده است؛ بازاریان تبریز، قدردانم از همت شما که مغازه‌های خود را به مدت یک روز به احترام شهادت حاج قاسم تعطیل کردید.

وی توضیح داد: تبریز باید هم اینگونه باشد چراکه در تمام حوادث انقلاب پیشتاز است، آفرین بر تبریزی‌ها و آذربایجانی‌ها که ما را در این راه سربلند کردید؛ تلاش زیادی کردیم که پیکر مطهر حاج قاسم در تبریز هم تشییع شود تا جایی هم موفق شدیم اما در نتیجه بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی در جناح‌ها و گروه‌های سیاسی نبود، خاطرنشان کرد: ذوب در انقلاب و خط نورانی امام راحل بود، شهادت حاج قاسم سلیمانی، زنده بودن انقلاب را به رخ همگان کشید، باید به سپاه پاسداران تبریک گفت که تنها یک سیلی به دشمن زدند که نشان داده شود که ما می‌توانیم.

وی بیان داشت: امیدواریم انتقام اصلی را که همان حضور فساد برانگیز آمریکا در منطقه است به پایان برسانیم؛ این حضور فساد انگیز را به فضل الهی و با کمک نیروهای نظامی به پایان خواهیم رساند.

آل‌هاشم تاکید کرد: یکی دیگر از برکات شهید سلیمانی، جمع کردن آحاد مردم زیر تابوت شهید بود؛ باید این وحدت را قدر بدانیم و آن را از دست ندهیم.

انتهای پیام/