سپاهان را من قهرمان لیگ کردم!/ من هم نمی‌خواهم ریخت مسئولان تبریز را ببینم
سپاهان را من قهرمان لیگ کردم!/ من هم نمی‌خواهم ریخت مسئولان تبریز را ببینم
داور جنجالی دیدار پایانی تراکتورسازی تبریز با نفت تهران به اشتباهش در این دیدار حساس و تغییر قهرمان لیگ از تراکتورسازی تبریز به سپاهان اصفهان اعتراف کرد.

به گزارش شمس، علیرضا فغانى در واکنش به اظهارات اخیر سپاهانی‌ها گفت:ببینید در این چند وقتِ اخیر شنیده‌ام که فغانی باید از طرفداران سپاهان عذرخواهی کند. اگر بنا به عذرخواهی باشد من در طول مسابقات اشتباه زیاد دارم، اگر قرار بر این باشد، من باید این هفته از این تیم عذرخواهی کنم و هفته دیگر از تیم دیگر عذرخواهی کنم. به‌هرحال ما باید واقع‌بین باشیم.

وی افزود: همین تیم فوتبال سپاهان در سالی که تراکتور با تیم فوتبال نفت در هفته آخر بازی داشت، همان بازی که من با آن‌همه حواشی قضاوت کردم با اشتباه من موفق شد قهرمان لیگ برتر شود.

فغانی در واکتش به اخراج آندرانیک تیموریان در آن بازی حساس می‌گوید: من هرگز در تصمیماتم در ارتباط با مسائل انضباطی پشیمان نبودم. یعنی اگر به عقب برگردیم بازهم به این تصمیم را می‌گرفتم و خراب شدن جو هیچ تأثیری در این تصمیم نداشت. من در این خصوص معتقدم که بازیکن باید خودش مراعات کند و انتظار مراعات را از من نداشته باشد. متأسفانه من هنوز به خاطر یک اشتباهی که در همان بازی مرتکب شدم به تبریز نرفته‌ام. اتفاقاً تبریز از آن دست ورزشگاه‌هایی بود که من همیشه از قضاوت دران لذت می‌بردم. ولی همان‌طور که گفتم تابع فدراسیون هستم و اگر روزی از من بخواهند که به تبریز بروم می‌روم و کاری هم به این ندارم که مسئولان می‌خواهند ریخت من را ببیند یا نبینند. اتقاقا در این خصوص دل به دل راه دارد.

وی افزود: قبل از همین بازی که اشاره کردم آقای کفاشیان با من تماس گرفت و گفت که جو بسیار ملتهب است و سعی کنید که اشتباهات داوری نباشد، که من هم در جواب گفتم که ما هم یک تیم هستیم و می‌خواهیم که برنده باشیم. متأسفانه حالا آن اتفاق افتاد اما اینکه به ما بگویند این تیم قهرمان شود و فلان تیم ببرد در خصوص من صدق نکرده است

  • منبع خبر : نصر