زاهدی: برای قبول پیشنهاد زنوزی، یک لحظه هم درنگ نکردم
زاهدی: برای قبول پیشنهاد زنوزی، یک لحظه هم درنگ نکردم
مدافع فصل جدید تیم فوتبال تراکتور گفت:حضور در تیم بزرگ و پر هوادار تراکتور آرزوی هر بازیکنی است.

به گزارش شمس، مسیح زاهدی در حاشیه عقد قرارداد با این تیم، بیان کرد: پیش از این بارها از علاقه‌ام برای حضور در تراکتور حرف زده بودم و در چندین مقطع تا آستانه حضور در تراکتور پیش رفته بودم که این اتفاق رخ نداده بود.

وی با اشاره به حضور مصطفی دنیزلی در رأس کادرفنی تراکتور، گفت: با حضور آقای دنیزلی، بازیکنان خوب و هواداران میلیونی‌مان امسال موفق خواهیم شد.

زاهدی مطرح کرد: من به عنوان یکی از دفاع وسط‌های ایران شانس حضور در تراکتور را داشتم که پس از دستور مهندس زنوزی، لحظه‌ای درنگ نکرده و خود را به تبریز رساندم و اکنون برای محک زدن خودم و شروع یک چالش جدید آماده هستم، با تراکتور سفید امضا کرد و می‌خواهم امسال به تیم ملی برسم.

وی ادامه داد: بازی کردن در کنار بازیکنان بزرگ تراکتور، روح و فکر بزرگ می‌خواهد و امروز تراکتور به عنوان پرطرفدار ترین تیم ترک جهان شناخته می‌شود.

زاهدی با بیان اینکه برای بازی کردن در حضور هواداران تراکتور لحظه شماری می‌کنم، اظهار کرد: چندین بار در بازی‌های حساس برای حمایت از تراکتور در ورزشگاه یادگار امام (ره) حضور یافتم، واقعا تشویق هواداران پرشور تراکتور بی‌نظیر بوده که جو را برای رقیب سنگین می‌کند و البته برای بازیکن تراکتور بسیار جو مثبت و خوبی است.

وی در رابطه با سایر مدافعان وسط تراکتور، گفت: خانزاده بازیکن ملی‌پوش بوده و سلیمی نیز فصل گذشته فیکس تراکتور بود، من هم در تیم قدیمی ماشین‌سازی فوتبال بازی کردم و آماده رقابت سالم با سایر بازیکنان هستم.