زائران اربعین حسینی فردا به کربلای معلی بدرقه می‌شوند
زائران اربعین حسینی فردا به کربلای معلی بدرقه می‌شوند
آیین بدرقه زائران حسینی به کربلای معلی، فردا بعد از میعاد با شکوه نماز جمعه در مصلای اعظم حضرت امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

به گزارش شمس، یعقوب هوشیار از برگزاری آیین بدرقه زائران اربعین حسینی به کربلای معلی خبر داد و افزود: شهرداری تبریز با ارائه خدمات و تامین اتوبوس، فرصت اعزام چهار هزار نفر از شهروندان و کارکنان مجموعه شهرداری را به کربلا فراهم کرده و طی آن آیین بدرقه زائران حسینی به کربلای معلی فردا بعد از میعاد با شکوه نماز جمعه مصلای اعظم امام خمینی (ره) تبریز برگزار خواهد شد.

شهردار تبریز ادامه داد: طی هفته جاری بیش از ۸۰ نفر از کارکنان شهرداری تبریز در اولین کاروان زیارتی به کربلا اعزام شده‌اند.

وی افزود: شهرداری تبریز در اربعین ۱۴۰۱، با برپایی موکب جنت الحسین (ع) در کربلای معلی، خدمات خود را به زائران حسینی ارائه خواهد کرد.

هوشیار بیان کرد: موکب جنت الحسین (ع) از روز گذشته تا اربعین سرور و سالار شهیدان، در مقابل عمود ۱۳۹۴ مسیر حرم مطهر در کربلای معلی فعالیت دارد.

شهردار تبریز گفت: علاوه بر خدمات رسانی موکب جنت الحسین (ع)، طبق برنامه ریزی های انجام گرفته، ۵۰ نفر از پاکبانان به صورت داوطلبی، تنظیف شارع عباس در کربلای معلی را بر عهده خواهند گرفت.

انتهای پیام /