رمز موفقیت دانش آموزان برای غلبه بر بدخواهان ارتقا سطح تحصیلی است
رمز موفقیت دانش آموزان برای غلبه بر بدخواهان ارتقا سطح تحصیلی است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : رمز موفقیت دانش آموزان برای غلبه بر بدخواهان در وهله اول ارتقا سطح تحصیلی است که در این زمینه مسئولان آموزش و پرورش وظیفه‌ای سنگین بر عهده دارند.

به گزارش شمس، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در مراسم آغاز سال جدید تحصیلی و زنگ مهر در مدرسه دخترانه دکتر موحد با بیان اینکه ناامیدی استکبار از برخورد سخت با ملت ایران؛ شدت نفوذ فرهنگی را بیشتر کرده است، اظهار داشت: رمز موفقیت دانش آموزان برای غلبه بر بدخواهان در وهله اول ارتقا سطح تحصیلی است که در این زمینه مسئولان آموزش و پرورش وظیفه‌ای سنگین بر عهده دارند.

امام جمعه تبریز افزود: اگر امروز دشمنان بویژه آمریکا تفکر حاکمیت و خود بزرگ بینی بر دیگر کشورها را دنبال می‌کند به دلیل موفقیت‌هایی است که در بُعد علمی بدست آورده‌اند.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با بیان رشد علمی کشور در سایه تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب شتاب بیشتری گرفته است، گفت: موفقیت‌های بدست آمده در حوزه فناوری‌های جدید و انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای که دشمنان را عصبانی کرده است در سایه توانمندی‌ها و موفقیت‌های دانشمندان جوان ایرانی است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در کنار ارتقای سطح تحصیلی تذهیب نفس دانش‌آموزان باید اولویت اولیا و مربیان مراکز آموزشی باشد،افزود: اولیا دانش‌آموزان آرزو دارند فرزندانی داشته باشند که از نظر معنوی و اخلاقی در بالاترین سطح قرار داشته باشند از این رو باید همکاری و هماهنگی خانه و مدرسه برای تحقق این امر مهم بسیار ضروری به نظر می‌رسد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به ویژگی‌های جنگ نرم و تاثیر آن در بنیان فکری و اخلاقی دانش آموزان تاکید کرد: پدران و مادران عزیز تربیت فرزندان خود را تنها به مدرسه نسپارند بلکه با ارتباطی مستقیم با مربیان آموزشی و پرورشی در هدایت و کنترل آینده‌سازان کشور نقش‌آفرین باشند.