رسول خطیبی: از باخت بدم می‌آید/ اضافه شدن ۲ مهاجم به ماشین‌سازی تبریز
رسول خطیبی: از باخت بدم می‌آید/ اضافه شدن ۲ مهاجم به ماشین‌سازی تبریز
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: در دو بازی اخیر خوب بوده‌ایم و امیدوارم مقابل شهرخودرو مزد زحمات‌مان را بگیریم.
به گزارش شمس، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی با شهر خودرو اظهار داشت: ایام سوگواری امام حسین(ع) را تسلیت می‌گویم. آرزوی سلامتی برای آقای خطیبی مدیرعامل تیم را دارم. فردا با تیمی بازی داریم که سرمربی خوشنام و خوش اخلاق دارد. همبازی و هم اتاقی قدیمی من بوده است.
وی ادامه داد: در بازی‌های آینده برای تیم آقا یحیی آرزوی موفقیت دارم. شهرخودرو  یکی از سه تیم خوب فوتبال کشورمان است و فصل گذشته هم این شرایط را نشان داد و آسیایی شد. امسال هم با جذب بازیکنان جدید تیم قوی‌تری شده است.
سرمربی ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: با این حال ما ماشین‌سازی هستیم و بازیکنان با تعصب و با کیفیت داریم. ۲ هفته وقفه لیگ به سود تیم ما شد و از نظر هماهنگی بهتر شد. ۲ بازی قبلی که انجام دادیم از بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم در بازی فردا در شأن ماشین‌سازی بازی کنیم. فردا بازی خوب و تماشاگرپسند مثل ۲ بازی قبل انجام بدهیم البته با کیفیت بهتر که همراه با سه امتیاز برای ما باشد.
رسول خطیبی در مورد وضعیت تیم در خط حمله گفت: تیم ما در فاز تهاجمی تکمیل نشده است. سعی می‌کنیم ۲ مهاجم به تیم اضافه کنیم. سه چهار مهاجم آمده‌اند ولی بازیکن خارجی باید خیلی با کیفیت باشند و از بازیکنان ما پایین‌تر نباشد. من خودم مهاجم بوده‌ام و به خط حمله حساس هستم. ۲ بازیکن دیگر آمده‌اند اگر در تمرینات ما را راضی کردند قرارداد می‌بندیم، اگر نشد بازهم دنبال مهاجم می‌گردیم تا به تیم اضافه شود. در این ۲ بازی قبلی ما موقعیت‌های گلزنی خوبی داشتیم و در هر بازی ۵-۴ موقعیت گلزنی داشتیم. برنامه‌ریزی کرده‌ایم که در خط حمله با مشکل مواجه نشویم.
وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش اظهار داشت: بابک مصدوم است و سایر بازیکنان آماده‌اند و مشکلی نداریم.
سرمربی ماشین‌سازی در مورد نقل و انتقالات تیمش اضافه کرد: قرعه‌ای که داشتیم سرمان را نمی‌توانیم کلاه بگذاریم چون سه هفته اول بازی سخت داریم. سه تیم آسیایی و مدعی قهرمانی مقابل ما قرار گرفتند. این قرعه برای ما سخت بود اما بازیکنان ما فعل خواستن را خوب صرف کردند. در بازی با سپاهان فوتبال خوبی بازی کردیم. هواداران فوتبال ماشین‌سازی و آذربایجان هم راضی بودند. ما از بازیکنان راضی هستیم، بالاخره باید با این تیم‌ها بازی می‌کردیم. کارمان هم پیچیده شد ان‌شاءلله فردا هم برای ۳ امتیاز به میدان می‌رویم نه یک امتیاز، اگر پیروز شویم نمره قبولی خوبی می‌گیریم و از نظر روحی و روانی هم روی بازیکنان تاثیر می‌گذارد. فوتبال قدرتمند و تهاجمی بازی می‌کنیم. خودم واقعیتش این است که اصلا دوست ندارم بازنده باشیم و از باخت بدم می‌آید و روحیه برد را دارم اگر اتفاقات خاصی رخ ندهد ما برای برد به میدان می رویم.
رسول خطیبی  تصریح کرد: نظر لطف تیم شهرخودرو است و اینکه تیم شخصیت پیدا کرده بازیکنان ما واقعا زحمت کشیدند در تمرینات بدنسازی پیش فصل با تمام وجود کار کردند. صحبت‌هایی که انجام شده باید بگویم با زحمت بازیکنان ماشین‌سازی شخصیت پیدا کرده است. در تعطیلات هم بازیکنان با تمرینات خوبی که داشتند همه از آنها راضی هستیم و ان‌شاءالله فردا بتوانیم مزدمان را بگیریم و پیروز شویم.