دیشب قلب همه خدمتگزاران نظام در بازار تبریز تپید تا شعله های آتش مهار شود
دیشب قلب همه خدمتگزاران نظام در بازار تبریز تپید تا شعله های آتش مهار شود
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در پیامی از تلاش نیروهای حاضر در اطفاء حریق بازار تبریز تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش شمس نیوز،حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم ، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز ، در پیامی از تلاش نیروهای حاضر در اطفاء حریق بازار تبریز تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام بشرح زیر است :

باسمه تعالی

شب گذشته بار دیگر شعله های سرکش و خشمگین و سوزان آتش خواب را از چشم اهالی بازار، مسئولان شهر تبریز و خصوصاً انسان های فداکار در لباس آتش نشان، ربود.

صحنه های فداکارانه که بخشی از آن را شخصاً از نزدیک شاهد بودم؛ دیشب قلب همه خدمتگزاران نظام در هر لباس و هر مسئولیتی در بازار بزرگ و سرپوشیده تبریز ، راسته ایکیقاپیلی، دالان سقط فروشان و بخشی از دالان میانی تپید تا بعد از ساعت ها تلاش خستگی ناپذیر شعله های آتش مهار شود.

آتش نشانان قهرمان از شهرداری ، پتروشیمی، پالایشگاه، یگان های امداد نیروی انتظامی، جمعیت هلال احمر، ارتش و سپاه دلاور و همه دستگاه های اجرایی با تلاشی ۵ ساعته آتش را خاموش و آرامش را بار دیگر به بازار بازگردانند.

اینجانب از اعماق دل، در حادثه‌ تلخ و مصیبت‌بار به مردم تبریز بخصوص اهالی متدین و انقلابی بازار تبریز از درگاه خداوند متعال صبر مسئلت دارم و از همه‌ دستگاه های متولی و کسانیکه میتوانند به نحوی در کم کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست میکنم که به یاری خسارت دیدگان بشتابند.

سید محمدعلی آل‌هاشم
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز
۹۸/۰۲/۱۹