دشمنان از درخشش جوانان ایرانی در دنیا عصبانی هستند
دشمنان از درخشش جوانان ایرانی در دنیا عصبانی هستند
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه جوانان اصیل ما قابلیت درخشش در دنیا را دارند و دشمن هم از همین موضوع عصبانی است، گفت: اگر بخواهیم بر دنیا مسلط باشیم از نظر علمی باید روز به روز پیشرفت کنیم.

به گزارش شمس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، روز یکشنبه، ۲۹ آبان ماه، در مراسم تجلیل از برگزیدگان استانی کنگره سراسری قرآن کریم ویژه مدارس استعدادهای درخشان گفت: افتخار آفرینی این عزیزان در رویداد بزرگ قرآنی کشور نشان داد که اگر زمینه برای جوانان و نوجوانان فراهم شود قابلیت‌های خوبی در ابعاد معنوی و قرآنی در استان وجود دارد.

وی افزود: با برنامه ریزی صحیح و فراهم آوردن زمینه رشد جوانان و نوجوانان می‌توانیم آنها را در مسیر تکامل ارتقای معنوی و علمی و استحکام پایه های اعتقادی و دینی هدایت کنیم تا استعدادهای نهفته خود را پیدا کنند.

آل‌هاشم، با بیان اینکه جوانان اصیل ما قابلیت درخشش در دنیا را دارند و دشمن هم از همین موضوع عصبانی است خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم بر دنیا مسلط باشیم از نظر علمی باید روز به روز پیشرفت کنیم.

امام جمعه تبریز تاکید کرد: اگر امروز جوانان ما را مورد هدف قرار داده‌اند و توسط برخی جوانان فریب خورده علیه نظام جمهوری اسلامی توطئه می کنند فقط به خاطر موفقیت‌هایی است که همین جوانان برای جمهوری اسلامی ایران به دست آورده اند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همیشه در رابطه با تشویق جوانان برای پیشرفت‌های علمی توصیه می‌کنند افزود: این مسئله یک مسئولیت خیلی بزرگی برای ما که در این نظام مسئولیت داریم، ایجاد می کند و باید بسترهای مناسب را آماده و از استعدادهای این جوانان استفاده کنیم و اگر در این زمینه سستی کنیم به مبانی دینی، قرآنی، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه ظلم کرده ایم.

انتهای پیام /