دستگیری اعضای یک تیم تروریستی در مرز خداآفرین/ بازداشت ۲ نفر و کشف سلاح و مهمات
دستگیری اعضای یک تیم تروریستی در مرز خداآفرین/ بازداشت ۲ نفر و کشف سلاح و مهمات
فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی از دستگیری یک تیم تروریسی با سلاح و مهمات در مرز خداآفرین خبر داد.

به گزارش شمس؛ محمد احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شب گذشته با هوشیاری و اشراف اطلاعاتی مرزبانی آذربایجان شرقی یک تیم تروریستی که قصد انجام خرابکارانه در داخل کشور را  داشتند دستگیر و از آنان مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات جنگی در محدوده نوار مرزی شهرستان خداآفرین کشف و ضبط شد.

وی افزود: در این عملیات موفقیت آمیز دو تروریست دستگیر و دو دستگاه پراید و دنا توقیف شد که در بازرسی از محتویات خودروهای  توقیفی قابل توجهی سلاح و مهمات جنگی از جمله سه قبضه سلاح جنگی دوربین دار، تعداد چهار عددد نارنجک جنگی، سه عدد ریموت انفجاری کنترل دار از راه دور، تعدادی دوربین عکاسی و تبلت و گوشی های همراه از آنان کشف و ضبط شد.

وی افزود: این تیم تروریستی که قصد اقدامات خرابکارانه را داشتند با تلاش تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانی استان  آذربایجان شرقی دستگیر و ژرونده قضایی تشکیل و با هماهنگی مرجع قضایی این پرونده در حال پیگیری و رسیدگی است.

فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی تصریح کرد: دشمنان اسلام بدانند که نیروهای مسلح ایران اسلامی به ویژه مرزبانی فراجا شبانه روز در مرزها حضور داشته و تمام تحرکات امنیتی و مشکشوک را در رمزها رصد و کنترل می کنند و اجازه نمی دهند که ضد انقلاب و تروریست ها به مرزهای ما چپ نگاه کنند.

انتهای پیام /