دستجات عزاداری همیار پلیس انتخاب کنند/ در برقراری نظم عمومی با کسی شوخی نداریم
دستجات عزاداری همیار پلیس انتخاب کنند/ در برقراری نظم عمومی با کسی شوخی نداریم
سردار عبدی از آغاز ثبت‌نام طرح همیار پلیس محرم خبر داد و از هیئت‌ها خواست جهت برقراری نظم عمومی و روان‌سازی ترافیک، هر کدام 2 نفر را به نیروی انتظامی معرفی کنند.

به گزارش شمس، سردار حسین عبدی در گردهمایی روسای هیئت های عزاداری و پیرغلامان استان با بیان اینکه همکاری مردم با پلیس می‌تواند مانع بسیاری از ناهنجاری‌ها شود، اظهار داشت: هیئات و دستجات حسینی می‌توانند در طول ماه محرم برای برگزاری هرچه بهتر مراسمات‌شان و ایجاد نظم ۲ نفر را به‌عنوان همیار پلیس و رابط ما انتخاب نمایند.

وی افزود: این عزیزان در طول برگزاری این برنامه‌ها رابط بین مردم و پلیس بوده و از ظرفیت آنها در برقراری و روان سازی ترافیک استفاده خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسمات حسینی دشمنان دین را ناامید خواهد کرد، خاطرنشان ساخت: پلیس باتمام توان خود در کنارعزاداران سیدالشهدا(ع) حضور پیدا می‌کند و در برقراری نظم و امنیت با کسی شوخی ندارد.

وی متذکر شد: پلیس در کنار هیئت‌های عزاداری است و کوچکترین بی‌احترامی به دستگاه اباعبدالله الحسین (ع) با برخورد جدی پلیس همراه خواهد بود.

انتهای پیام/