خطیبی: با جذب دو، سه بازیکن دیگر ترکیب‌مان کامل می‌شود
خطیبی: با جذب دو، سه بازیکن دیگر ترکیب‌مان کامل می‌شود
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از روند تمرینات تیمش ابراز رضایت کرد.

به گزارش شمس، رسول خطیبی درخصوص روند تمرینات تیمش اظهار داشت: خوشبختانه شرایط تیم مطلوب است و طبق برنامه‌ریزی انجام شده پیش می‌رویم و بطورکلی روند رو به رشدی را شاهد هستیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با بیان اینکه حدود ۷۰درصد شاکله اصلی تیم تشکیل شده، افزود: خوشبختانه با حمایت‌های مالک محترم باشگاه و تلاش‌های هیأت‌مدیره و مدیریت، اغلب بازیکنان مدنظرمان را جذب و تعدادی نیز تمدید کرده‌اند و انشاالله با جذب دو، سه بازیکن دیگر ترکیب‌مان کامل می‌شود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه قرارداد اغلب بازیکنان ترکیب اصلی فصل گذشته به پایان رسیده بود، افزود: تمایل ما حفظ شاکله اصلی تیم بود که متاسفانه اغلب بازیکنان قراردادشان به پایان رسیده بوده و از جمع مان جدا شدند.
درخصوص فرناندو دخسوس نیز، این‌دروازه‌بان پیشنهادات خوب خارجی داشت و باتوجه به نوسان ارز در کشورمان، حفظ وی برای باشگاه هزینه بالایی به همراه داشت.

رسول خطیبی در ادامه اظهاراتش یادآور شد: با تمامی این اوصاف، خوشبختانه با درایت و تلاش مالک محترم و هیات‌مدیره، تیم جوان و با انگیزه‌ای را تشکیل داده‌ایم و انشاالله با حمایت هواداران فصل موفقی را رقم خواهیم زد.

خطیبی با اشاره به بازی تدارکاتی مقابل مبل محتشم بیان داشت: با توجه به تمرینات فشرده‌ای که طی هفته‌های گذشته پشت سر گذاشته‌ایم، فشار بدنی زیادی به بازیکنان وارد آمده و در همین راستا برای اولین دیدار تدارکاتی به مصاف یکی از تیم‌های بومی رفتیم.

وی در ادامه اضافه کرد: هدف‌مان برای این دیدار تدارکاتی، قرار گرفتن بازیکنان در شرایط بازی بود و قطعا در ادامه روند آماده‌سازی تیم، به مصاف تیم‌های دسته‌اولی و لیگ‌برتری خواهیم رفت.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درخصوص برنامه تمرینات تیم تا شروع مسابقات لیگ، خاطرنشان کرد: با توجه امکاناتی که در تبریز داریم و شرایط آب‌وهوایی مطلوب که حاکم است، اردوی‌ خارجی نخواهیم داشت و برنامه‌هایمان را در تبریز پیگیری می‌کنیم.